Wpis z mikrobloga

@winokobietyiwykop: a ja przewrotnie powiem, żeby nie milczał, bo paradoksalnie im więcej gada tym lepszą robi robotę w kwestii zwalczania i rugowania kucostwa z przestrzeni publicznej. W skrócie: nikt nie zrobił tyle w kwestii spadku poparcia dla konfederacji co sam #!$%@? :)
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: hahahha :D jaki ty jestes debil :D ale bedzie niedlugo placz przy sondazach :D Nawet nie wiesz jaka reklame razem z teczowym wykopowym towarzystwem robisz Konfie. I to wszystko za free xD


@MehowM: ależ ci się dupka zacisnęła ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2023 to będzie rok wypadu konfy z sejmu :)
  • Odpowiedz
@CyfrowyD: Wygrała życie yebana.Wyrwana z jakiegoś Muchosrajska do słonecznej Italii gdzie we wszystkim uzyska pomoc


@winokobietyiwykop: od zawsze mówiłem że konfederacja to debile, jednak w tej konkretnej sytuacji uważam że próbują zagrać długofalowo. Tj. polacy obecnie rzucają się w hurra pomaganie, a zaraz skończy się chęć jak konflikt (oby nie !) potrwa jeszcze trochę i jak to w polsce bywa, większość zacznie się irytować tą wojną. Narracja się zmieni, rozpocznie
  • Odpowiedz
@winokobietyiwykop: Sam głosowałem na Krula w ostatnich wyborach. Przebrzydłe fałszywe mordy.
Przed wyborami głoszą hasła sensowne, ekonomiczne, gospodarcze a po wejściu do sejmu olewają temat po całości i skupiają się na pogarszaniu życia społecznego - zakaz aborcji, walka z homoseksualizmem, wywyższanie Kościoła.

Ja się pytam czy nie ma żadnej liberalnej partii gospodarczo i społecznej ? Niskie podatki oraz równość społeczna ?
Żadne legalizowanie 50 płci ale by ludzie się kochający mogli
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Swoją drogą tak z ciekawości:
walka z homoseksualizmem - w jaki sposób? Walka z nauczaniem o nim w szkołach chyba nie jest niczym złym? stanowią 2% społeczeństwa. To już większa ilość osób umrze na nowotwór, ale nie robimy rocznych zajęć z tego tematu.
brać po sobie spadek - ale to chyba można, wystarczy coś tam wypełnić.
  • Odpowiedz