Wpis z mikrobloga

TLDR Szukam słuchawek bezprzewodowych do 200 zł.

Wymagania wypisane wypisane wg. priorytetu
(Kolejność jest dziwna bo mają być to słuchawki dla pół głuchego gościa pracującego na produkcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

1. Dobre tłumienie dźwięków otoczenia.
2. Bateria do 8H.
3. Wygodna konstrukcja.
4. Posiadają mikrofon i regulację głośności.
5. Dobra jakość dźwięku.

Zastanawiam się jakie słuchawki wybrać, przeryłem już cały Reddit i fora dla pato-audiofili i nadal nie wiem, w większości postów każdy poleca inne słuchawki, bez wytłumaczenia dlaczego te i teraz nie wiem czym się kierować. Szukam jakiegoś rankingu jak np. Crinacle's ale dla słuchawek bezprzewodowych. Próbowałem też coś szukać na własną rękę ale w większości parametry podane przez sprzedawców to kot w worku. Na razie zastanawiam się nad Monoprice BT-300ANC. Co robić?
#sluchawki #audio
  • 4
@ETplayer Ogólnie szanuję audiofanatyka za doświadczenie i wiedzę. Sporo sprzętu przesłuchał, na równych forach się udziela, ale to zestawienie jest stare i ogólnie ujowe, nie ma sensu się nim kierować.
@Hakunamatata57 Twoje wymagania są takie, że nie spełnią ich żadne słuchawki. Dobre ANC jest najczęściej w lepszych i droższych słuchawkach. Miałem ten model Monoprice na testach. Ogólnie kupiłem na promocji za 130zł i w tej cenie można polecić, ale przy 200zł to już lepiej dołożyć te 50-60zł i szukać Ankerow Q30 na promocji.