Wpis z mikrobloga

Zawsze zachęcałem do kupowania ppv ale patrzac co odwala fame stwierdziłem ze najbliższych kilka gal oglądam za darmo. Otoczka w okol walki ferrariego i jaki wałek zrobili zmieniając formule i zmuszając do tej walki. Hipokryzja jaka było jechanie po prime za soroko. Swoją droga pewnie dlatego tak cisnęli żeby Ferrari walczył. Do tego usuwanie nieprzychylnych komentarzy zamiast odpowiedzi gdzie na te bardziej przychylne odpowiadają. Można obejrzeć przez ppv z ich strony praktycznie za darmo. Jedyny haczyk to, że na chwile blokujemy sobie środki na koncie. Trzeba płacić paypalem i zaraz po gali występować o zwrot, nie przed stronę fame tylko bezpośrednio przez paypal. 1-2 tygodni i pieniądze wracają. Sprawdzona metoda, polecam. Jutro wrzucę poradnik jak to zrobić, niech głosują portfele.
#famemma
  • 16
@GoodGuyChucky93: rozmawiałem ze znajomym który trenuje u Mirka. Amadeusz nie powiedział trenerowi ze walczy w no-limit, a jak trener dowiedział sie o tym na 3 tyg przed galą to dał mu ultimatum: albo walczy 3 x 3 albo koniec treningów u niego. Chłopak był na tyle zdesperowany, ze na 3 tyg przed galą wykorzystał drobny uraz pod negocjacje i postawił FAME pod ścianą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sanczopanso_: @richardtydraniu: Trzymali do końca bo soroko zniknął w dzień gali. Dzień wcześniej był na ważeniu i treningu medialnym, a noc spędził w hotelu gdzie reszta zawodników do tego podobno w pewnym momencie odebrał telefon i mówił ze wraca finalnie jednak nie wrócił. Fame wiedział, że nie będzie tej walki albo nie w takiej formule a mimo wszystko zrobili cage jak gdyby nigdy nic, usuwali komentarze o kontuzji ferrariego a
@Misticmac a, napisałeś posta tak że dziennikarka pyta AMADEUSZA, stąd błąd. No to może masz rację, z drugiej strony podczas telefonu okninski nie wiedział nawet o jakiej walce mowa, a że jest odklejony to mógł tego nie skminic.