Wpis z mikrobloga

Skoro tak pięknie zaczynamy środę to warto przypomnieć ze za coraz gorsza sytuacje w Polsce odpowiada tylko i wyłącznie PiS, żadna wojna na Ukrainie nie wyrządziła tyle krzywdy co słabe zarządzanie tej partii. Mam nadzieje ze kiedyś będzie to rozliczone. Chciał bym aby w Polsce był prawdziwy rząd który dba o dobro Polaków i ich interesów, nie ośmiesza Polski na arenie między narodowej i jest odpowiedzialny. #polityka
  • 140
  • Odpowiedz
Prawdopodobnie z ludźmi bardziej ogarniętymi od Ciebie.


Sorka, ale jak dla kogoś 70mln za wybory jest od dwóch lat jednym z nielicznych argumentów, to nie jest on bardziej ogarnięty od przeciętnie ogarniętej kozy.

Zrobiłem błąd w ogóle wchodząc w dyskusję, dałem się sprowadzić na twój poziom, dobra nauczka na przyszłość.


Nie pochlebiaj sobie. To nawet nie stało obok dyskusji.

Ale różnica jest taka, że ja zamykam kartę przeglądark z wykopemi i wracam
  • Odpowiedz
@TullamoreD: już platformersi nie pamiętają jak za rządów Tuska połowa polski wyjechała do pracy w UK bo to była jedyna szansa na jakieś zarobki. Zmywak w Anglii stał się popularny. Dzisiaj jak ktoś wyjeżdża do pracy za granicę to na jakieś poważniejsze stanowisko niż mycie garów w tureckiej budzie.

Już nie pamiętają o aferach gdzie ABW wkraczały do wolnych mediów i laptopy wyrywała z rąk dziennkikarzy.

Już nie pamiętają o tym
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: I to wszystko wbrew działaniom PiSu. A możesz się odnieść do konkretnych reform PiSu?
40 mld rocznie na 500+ - efekty?
2 mld rocznie na TVP - efekty?
Mieszkanie+ - efekty?
Obniżenie wieku emerytalnego - efekty?
Polski ład - chaos podatkowy i prawny
Ten rząd nic nie potrafi poza zabieraniem pieniędzy jednej grupie, żeby rozdać drugiej. Każdy program, który wymaga jakiejś pracy eksperckiej zakończył się porażką.
  • Odpowiedz
W każdym kraju Unii Europejskiej są dodatki takie same lub wyższe co 500+

Nie interesują mnie wszystkie kraje Unii Europejskiej. Mateusz Morawiecki o 500+:
"Przypominam, że 500 plus jest na kredyt. Zadłużyliśmy się o dodatkowe 20 mld zł, bo chcemy promować dzietność."
O ile wzrosła dzietność?

Przyczep się do absurdalnego referendum Bronisława Komorowskiego

A za peło. Dalej nie komentuję.

Wiadomo, że jak jest COVID to się nie umiera

Wiadomo, że jak jest
  • Odpowiedz
@TullamoreD: A ja mam nieco inny punkt widzenia. Odpowiadamy to My - Polacy bo nie angażujemy się politycznie, ciągle narzekamy na sytuacje polityczną, ciężko nam się za to zebrać by zacząć coś zmieniać od swojego małego ogródka. Dzięki temu mamy od wielu lat rozmaitych cwaniaków, antypolaków którzy myślą jak tu się nie narobić, a zarobić. Politycy to marionetki tych prawdziwie rządzących..
  • Odpowiedz
@TullamoreD: a PiS wybrali Polacy zdecydowana większością głosów. Jak była szansa zrobić przeciwwagę w postaci prezydenta to nawet wtedy na siłę wybrali tego pisowskiego pachoła dude. Polacy chcą PiSu taka jest prawda. Ten naród najlepsze co może spotkać to żyć pod butem Niemców.
  • Odpowiedz
@TullamoreD: Ehh, ta wojenka polsko-polska. Pis to pis sramto, najgorsza partia, wyrządzili najwięcej krzywdy. Gadka typowego pożytecznego idioty, dogadasz się z drugim pożytecznym idiotą który będzie mówił że PO była najgorsza i wyrządziła Polsce najwięcej krzywdy. Najlepsze jest to że obaj będziecie mieli rację xD Tylko na prawdę nie wiem co wam daje to #!$%@? na jednych albo drugich skoro i tak cały czas taplacie się w dokładnie tym samym gównie.
  • Odpowiedz
PiS


@TullamoreD: bez urazy, ale rządy Prawa i Sprawiedliwości w tak trudnym okresie to najlepsze co mogło nas spotkać. Silna partia, której głos słyszalny jest na całym świecie. Za PO dalej siedzielibyśmy pod niemieckim butem
  • Odpowiedz
Skoro tak pięknie zaczynamy środę to warto przypomnieć ze za coraz gorsza sytuacje w Polsce odpowiada tylko i wyłącznie PiS, żadna wojna na Ukrainie nie wyrządziła tyle krzywdy co słabe zarządzanie tej partii. Mam nadzieje ze kiedyś będzie to rozliczone. Chciał bym aby w Polsce był prawdziwy rząd który dba o dobro Polaków i ich interesów, nie ośmiesza Polski na arenie między narodowej i jest odpowiedzialny.


@TullamoreD: Ale sytuacja w Polsce
  • Odpowiedz
@TullamoreD: po prostu nie możecie zdzierżyć, że PiS radzi sobie dobrze i codziennie musicie na wykopie wyładowywać swoje frustracje :D
Niby jak nas ośmiesza? :D to, że zachód przyznaje, że to my mieliśmy rację co do Rosji?
To Kaczyński jak sebix pisze na Twitterze Ławrowowi, że ma #!$%@?ć?
Gospodarka #!$%@? xD No może jak się wejdzie na główną to faktycznie, tam jest niezła histeria ale z rzeczywistością nie ma nic wspólnego.
Opipramoli_dihydrochloridum - @TullamoreD: po prostu nie możecie zdzierżyć, że PiS ra...

źródło: comment_1648026321MfxtnZSt9kv8AGNwEVVXRp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz