Wpis z mikrobloga

#ps5 #ps4 #wiedzmin #wiedzmin3

Gram we wiedzmina i mam problem - w zadaniu 'sprawy rodzinne' (krwawy baron, poroniec, ucieczka żony i córki z początku gry) zbugowala mi się mini mapa. Jak zaznaczam to zadanie (na etapie zbadaj pozostałe wątki śledztwa w velen zeby znaleźć żonę barona) to nie pojawia się trasa i odległość w związku z czym nie wiem gdzie mam iść ani jak ukończyć zadanie.

W innych zadaniach mini mapa działa. Miał ktoś podobnie i wie jak to naprawić? Starałam się przeskakiwac zadania i nie działa tylko w tym, reset gry i konsoli nie pomaga.
  • 10
  • Odpowiedz
@janushek: umowmy sie, "questy" w elden i soulsach to umowne historyjki polegajace na wyklikaniu calego dialogu postaci i reloadingu gry, to nawet nie stalo obok questa z normalnego rpga i pisze to jako fan from software ktory skonczyl wszystko od demons w gore
  • Odpowiedz
@Shyvana: to dziwne, bo miałem ostatnio dokładnie coś podobnego i myślałem, że muszę zrobić zadanie z Keirą w tych lochach w poszukiwaniu Ciri żeby opowiedziała mi przy okazji coś o wiedźmach z Krzywuchowych...
  • Odpowiedz
  • 2
@Shyvana zmień "podzadanie". Wiedzmin ma dziwną konstrukcje zadań. Też miałem ten problem. Musisz zaznaczyć inne zadanie związane z baronem. Pewnie masz zaznaczony główny wątek, który odchaczysz po zrobieniu reszty zadań. Zmień na inne zadanie.
  • Odpowiedz