Wpis z mikrobloga

Cześć,

myślę nad zamianą mojego SGS4 na LG G2. Ma to sens? Różnice w cenie widzę, że nie są jakieś kolosalne, a myślę czy by sie nie przesiąść, póki jest na to odpowiedni moment ;)

Btw. moze jest ktos kto chciałby się zamienić? SGS4 zakupiony w lipcu z tego co pamiętam. Gwara producenta, od nowości trzymany w case oraz z folia na ekranie. Także jest stan idealny wręcz. Za dopłatą oczywiście.

#telefony #android #sgs4 #smartfon
  • 13
  • Odpowiedz
@000loki: to zależy... lg ma lepszy soc, kamera fullhd 60fps, nie ma slotu kart pamięci, bateria na stałe, ekran ips (samsung amoled) i podobno lepsza jakość wykonania
  • Odpowiedz
@000loki: mam w rodzinie jeden i drugi i mogę śmiało powiedzieć, że lg jest po prostu szybszy, nie tylko w jakichś bezsensownych benchmarkach ale po prostu w codziennym użytkowaniu. Na jakimś alternatywnym romie może byłoby lepiej, ale na stocku s4 ssie. Nie wiem jak samsung mógł tak zepsuć androida, żeby takim sprzęcie zamulał :/ Brak slotu microsd faktycznie na minus dla g2.
  • Odpowiedz
@l_uke: hm z tym, że ten SGS4 od czasu 4.3 nie zamula jakoś specjalnie. Jestem dość wyczulony na jakiekolwiek zamuły no i jest całkiem ok. Jednak zastanawiam się momentami nad przesiadką na Google Edition ;)
  • Odpowiedz