Wpis z mikrobloga

mozesz zwiedzic kawalki siofry i tej drugiej rzeki w lurni, ale nie zrobisz calego q ranni dopoki nie ubijesz radahna w poludniowej czesci caelidu, zreszta robiac quest dalej spotkasz sie z blaidem, on cie wysle cdo maga, mag do czarodziejki w pogrobnie i ona Ci powie ze dostep do wiecznego miasta blokuje radahn w caelidzie.

Polecam wlasnie tak ten quest zrobic, zwiedzic te rzeki, potem poludniowy caelid (polnocny to jakis hardkor na
  • Odpowiedz
  • 0
@3mortis: Dzięki za takie wytłumaczenie. Jeszcze przed renala zapuściłem się gdzieś w jakies podziemne ruiny z mrówkami, smolastymi potworkami i takim latającym motylem (ale zrobiłem. Szybka ewakuacje po odblokowaniu kilku miejsc łaski)
W takim razie biorę się za podIemna część siofra, pobiegam tam i udam się do południowego caelid.
  • Odpowiedz
Z tego co wiem to tylko zakonczenie z ogniem szalenstwa trzech palcow blokuje nam inne zakonczenia (jest nawet quest na wyjscie z sytuacji jak juz z nimi zagadalismy), a przez to ze wtedy melina nas zostawia, mozemy miec inna sluzke itp to odwrocenie tego to juz calkiem fabularny bajzel :P

Pozostale zakonczenia chyba mozna "odblokowac" i zdecydowac na samym koncu czy wzywamy ranni czy robimy "klasyczne" zakonczenie gdzie mozna wybrac czy chcemy
  • Odpowiedz