Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz nie będę miał zupełnie nikogo na kogo mógłbym oddać głos. Wcześniej w wyborach głosowałem po prostu na antyPiS, teraz platforma dążeniem do przywrócenia niewolnictwa okazała się jeszcze gorsza.
Partia Hołowni przeciw atomowi, Lewica z całą masą lewicowych postulatów, których ja nie potrafię poprzeć, Konfederacja z nacjonalistami niosącymi prym.
Poważnie zastanawiam się nad wyjazdem z kraju.
#libertarianizm #polityka #neuropa #4konserwy
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aegispolis: Nie ma żadnej takiej śpiewki. Już na samym początku wątku stwierdziłem, że zwyczajnie nie mam na kogo zagłosować.
Najwidoczniej masz problem z tym, że ktoś śmie krytykować opozycyjną partię zdradzającą wartości, którymi się reklamowała i próbujesz mi wmówić działania na rzecz PiSu, co nie jest prawdą
  • Odpowiedz
@aegispolis: Przecież to jest prawdziwe. PiS na razie nie stworzył jakiegokolwiek obowiązkowego poboru, co więcej wyszedł z ustawą proponującą pobór dobrowolny. PO zaproponowało miesięczny obowiązkowy pobór (szkolenie).
  • Odpowiedz
@Libertarianie No ja na przykład bardzo chętnie bym głosował na was (a raczej na obiecaną koalicję z Możemy i Odpowiedzialnością), no ale spójrzmy prawdzie w oczy - z całym szacunkiem, szanse na dostanie się do sejmu to macie jak na trafienie szóstki w totka, jeżeli w ogóle się uda listy zarejestrować.

Wszyscy wiemy jak (niestety) skończyła partia Gwiazdowskiego (na którą zresztą głosowałem). Skąd wiecie, że nie skończycie tak samo? Nie macie
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: O ile mi wiadomo to prawie żadna partia po rejestracji nie wchodzi do sejmu w pierwszych wyborach. Zaczynając od zera tak już jest nic ma się nic, a dziś dołączają do nas zdolni ludzi, zwiększamy zasięgi i liczebność. Wraz z tym zwiększa się ilość kasy i rozpoznawalność.

Duża część naszych wyborców dziś nie jest nawet pełnoletnia, ale co roku nasza baza się zwiększa. Przemianę społeczną ku liberalizmowi widać w
  • Odpowiedz
@Libertarianie

O ile mi wiadomo to prawie żadna partia po rejestracji nie wchodzi do sejmu w pierwszych wyborach.


Jak dla mnie, to jest na odwrót. Przecież PO, PiS w 2001, Konfie się niestety też udało, Kukizowi, wcześniej palikociarni, jest prawie pewne że wejdzie Hołownia...
  • Odpowiedz