Wpis z mikrobloga

Bo dwóch godzinach rozgrywki ponad, nadal nie udało mi się pokonać ostatniego statku w FTL w wersji z modem Multiverse (a to już kolejna próba w ciągu wielu dni)- poległem na ostatniej trzeciej fazie walki. Jedyny pozytyw - odblokowałem dwa ukryte statki (z około 200) po udanych questach min. takie coś :D

A przy okazji polecam ten mod - zaryzykuję wręcz stwierdzenie, że to jakby FTL 2 z masą nowych rzeczy!

#ftl #gry #rougelike
Pobierz Mrboo - Bo dwóch godzinach rozgrywki ponad, nadal nie udało mi się pokonać ostatniego...
źródło: comment_1647701355jpCAaUMKEKCk99EtR6tv95.jpg
  • 7
@zarroc: Ciężko mi powiedzieć, ale przynajmniej te co odblokowałem - mają powiązanie z bardzo rozbudowanym "lore" tego moda - i tak jest sporo czytania podczas zwiedzania galaktyk, jak chce się wczuć w klimat ;)

Oczywiście te 200 statków to może przesada, bo pewnie wliczają w to wersje B i C tych samych statków różniące się pewnymi szczegółami pewnie.

Tutaj temat na forum Subset Games do moda: https://subsetgames.com/forum/viewtopic.php?t=35332

A tu cała wiki
@Mrboo: Dzięki. bo grałem w capitans edition i na dłuższą metę gra robiła się bardzo skomplikowana (modyfikatory broni, moralność). Zobaczę jak będzie tutaj
@zarroc: No powodzenia - może tobie się uda pokonać Flagship, choć tu też tego trochę jest tych różnych opcji - jakieś ulepszenia shieldsów, broni itd.