Wpis z mikrobloga

Czytam o zamieszkach na tej Ukrainie i tak się zastanawiam- czy osoby potępiające marsz niepodległości i postulujące użycie większej siły przeciwko narodowcom również popierają Janukowicza i milicje Berkut, która brutalnie rozpędza demonstracje? Przecież to tacy sami zadymiarze jak narodowcy na Marszu Niepodległości!

#zamieszki #ukraina #majdan #janukowicz #marszniepodleglosci
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Celinka95: co zniszczyli ukraińscy protestujący i jakie agresywne zachowania przejawiają dla postronnych? Nie śledzę dokładnie tamtejszych wydarzeń, ale raczej więcej tu różnic niż podobieństw, nie ma podstaw do porównań.
  • Odpowiedz
@fir3fly: Atak na siedzibę prezydenta, leciały w policję kostki brukowe, próbowali koparką rozjechać kordon policji.Demonstranci się przygotowali, ba- nawet granaty hukowe niektórzy przynieśli. Próbowano też petardami i racami podpalić siedzibę prezydenta. Na razie tylko ataków na skłoty nie było :D
  • Odpowiedz
Nie, bo według nich patrioci = hołota, a ci, którzy protestują na Ukrainie to głos narodu ukraińskiego i elita społeczeństwa


@Pismak: jak to się fajnie wmawia innym poglądy, co nie? Patrioci to patrioci, a hołota to hołota - na MN można spotkać jednych i drugich, patrioci mają pełne prawo chodzić sobie i protestować nawet pod durnymi hasłami - a hołotę trzeba pacyfikować
  • Odpowiedz
- czy osoby potępiające marsz niepodległości i postulujące użycie większej siły przeciwko narodowcom również popierają Janukowicza i milicje Berkut, która brutalnie rozpędza demonstracje?


@Celinka95: częściowo czuje się wywołany do tablicy ;)

jeśli chodzi o warszawski MN to mi on zupełnie nie przeszkadza - niech sobie ONR i MW spacerują do woli, mają pełne prawo prezentować publicznie swoje poglądy... nie oni są problemem - problemem jest bydło, które się podczepia pod
  • Odpowiedz
Ja nikomu nic nie wmawiam


@Pismak: napisałeś "bo według nich" - @Celinka95 zadał pytanie, a Ty lepiej znasz odpowiedź od pytanych = wmawiasz innym poglądy, bo jak inaczej nazwać działanie polegające na udzielaniu odpowiedzi za kogoś?

myślisz, że na Ukrainie wszyscy są święci? Dałeś się zmanipulować.


i ponownie - teraz mi wmawiasz, że myślę o że tam wszyscy święci i dałem się zmanipulować, i to komentarz pod tym jak
  • Odpowiedz
@Pismak: pisząc do mnie, że dałem się zmanipulować skoro wierzę, że tam wszyscy święci (w odpowiedzi na mój komentarz, w którym wyraźnie napisałem, że tam pewnie też są zwykli zadymiarze) też pisałeś głównie o mediach? :)
  • Odpowiedz