Wpis z mikrobloga

#polska #polityka #lewackalogika #libertarianizm #konfederacja #korwin #wolnosc #ostrowwielkopolski #cenzura

Co sądzicie, o tym, że została cofnięta zgoda na urządzenie spotkania mieszkanców Ostrowa Wlkp. z posłem RP Dziamborem, który to należy do Konfederacji, ale odłączył się od partii KORWIN, gdyż wg niego Korwin nie ma racji w sprawie stosunków między Polską a Rosją i ogólnie wojną na Ukrainie. Gdyby to był obiekt prywatny to nie było by sensu rozmowy, ale spotkanie miało być w nKlubie, podlegającym pod Starostwo Powiatowe. Komentarze ludzi będących głównie za cenzurą prewencyjną w artykule w linku poniżej - można przeczytać i dać łapkę w górę/dół (co kto uważa). Ja bym wolał się spotkać i sam zdecydować czy zgadzam się z Dziamborem czy nie zgadzam się. A tutaj ewidentnie komuś to nie pasuje.

https://www.ostrow24.tv/news/159293-nklub-ponownie-stosuje-cenzure-prewencyjna-spotkanie-z-poslem-w-innym-miejscu.html
  • 13
  • Odpowiedz
@renkaboga: po pierwsze, jeżeli odwołujesz się do kogoś wypowiedzi to dawaj cytat - wtedy jest możliwość dalszej dyskusji. Jeżeli elektorat Konfy nie jest myślący, to wypadałoby wskazać na czym wg cb polega błędne myślenie. W skrócie pzrekonaj nas, że cenzura wybiorczo-prewencyjna jest korzystna i gdybym teoretycznie miał władność nad nią to dlaczego powinienem cię nie objąć. Może mnie przekonasz, choć wątpię. Dla mnie niech nawet LGBT robi sobie spotkania propagandowe
  • Odpowiedz
Na tym polega wolność słowa i czynów.


@qazze: i mówisz to jako wyborca partii, która robi sobie kpiny z wolności i chce zmuszać kobiety do rodzenia upośledzonych płodów nawet w przypadku zagrożenia życia? Czy może jako wyborca partii, która w ramach wolności zabrania uprawiania leczniczej marihuany terminalnie chorym? Mówicie o wolności kiedy WAM to pasuje, samemu mając cudzą wolność w dupie.
  • Odpowiedz
@renkaboga: słuchaj to, że popieram Konfederację nie znaczy, że się w 100% z nimi zgadzam, tylko że jest partią najbardziej zbieżną światopoglądową z dostępnych. Btw konfederacja to nie partia tylko nieformalne zrzeszenie 4 partii - nieformalne bo formalne podwyższa znacząco próg wyborczy. Jestem za kompromisem aborcyjnym funkcjonującym wcześniej i tu wg mnie Konfederacja się wygłupiła i powinni wywalić Kaję Godek z partii, nawet nie wiem kto ją tam zapraszał. Tutaj
  • Odpowiedz
Powinni odmawiać albo wszystkim albo nikomu.


@Libertarianie: żyjecie w akapie w swojej głowie

Dla wolności słowa lepiej jakby nikomu nie odmawiano, każdy może sam ocenić jakie głupoty plecie Dziambor. A plecie sporo..


Jeśli macie zamiar być politykami zamiast działać dla szerzenia wolności to naprawdę lepiej już zapisać się do platformy
  • Odpowiedz