Wpis z mikrobloga

@kwaz1 dokładnie.

TVP nie ma aż takiej siły rażenia. Jedni od razu widzą, że próbuje się im coś do głowy wsadzić inni niestety nie. Z resztą TVP leje to gęste, aż w oczy szczypie. RT na pierwszy rzut oka wygląda całkiem "rzetelnie" i gówno jest lane malutkim strumykiem w mniejszych dawkach. Na dłuższą metę działa o wiele skuteczniej niż propaganda z TVP.
  • Odpowiedz
@Wangog a właśnie, że nie to samo. W RT propaganda jest bardzo subtelna i przemyślana. W TVP nie ma propagandy. TVP to telewizja rządowa dla wyborców PiS. Każdy wyborca PiS wie, ze tam usłyszy, że dokonał właściwego wyboru głosując na PiS, a opozycja to #!$%@?. I tyle im wystarczy, no jeszcze Zenek do pełni szczęścia.
  • Odpowiedz
@Wangog: Tylko ktoś, kto nigdy nie oglądał RT może zrównać poziom merytoryczny tej stacji z TVP Kurskiego. TVP jest obecnie znacznie bliżej do "jedynki" w Korei Północnej (i mówię to jako ktoś, kto oglądał media północnokoreańskie kilka godzin ciągiem, w tym odpowiedniki głównego wydania "Wiadomości"). RT ma z założenia pozować na media o zachodnich standardach i całkiem nieźle im to wychodzi. Rok temu nawet poczyniłem wykres, obrazujący problem:
texas-holdem - @Wangog: Tylko ktoś, kto nigdy nie oglądał RT może zrównać poziom mery...

źródło: comment_164743696697btYWCsw88pGObw6qiWNq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@purplepulp: @kickyourheadoff: @Colin90: tylko jak były protesty (mało kto pamięta) occupy wallstreat czy BLM w czerwcu 2020 to CNN mówiło że protesty są głównie pokojowe i w tego typu telewizjach (dodałbym jeszcze aljazeera) mogłeś zobaczyć, że wcale nie dokońca tak jest skoro płoną całe dzielnice.

W TVP nie ma propagandy. TVP to telewizja rządowa dla wyborców PiS.

to tylko potwierdza że oni do tego nawet się
  • Odpowiedz
  • 0
No nie wiem, w Rosji wydaje mi się, że cały przekrój społeczeństwa ma wyprany mózg. W Polsce jednak nie jest to na taką skalę, głównie podatni na propagandę są starsi i ludzie z zamkniętym umysłem, a że stanowią większość społeczeństwa to inna kwestia ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wangog: Kolega musiał miesiące studiować treści obu stacji, w pocie czoła, dzień i noc starannie wszystko zapisywał, szukał powiązań klatka po klatce. Dziś już jest gotowy by zmienić swój umysł, jest absolutnie pewien, że poziom propagandy jest identyczny. zrobił to pro bono dla nas wszystkich. Wierzę mu na słowo i dzięk niemu również jestem pewien, że poziom jest identyczny.
  • Odpowiedz