Wpis z mikrobloga

@Taurus85 Prawdopodobnie :) Codziennie widzę jakiegoś milimetrowego świeżaka i coraz więcej podrostków :) I tak już jestem mega zadowolony bo wcześniej jak były tylko te które kupiłem, gdy dałem im jeść nie było praktycznie reakcji. Zajęte sobą wcinały co popadnie i często musiałem wyrzucać jedzenie bo nie chciałem trzymać parę dni. Teraz gdy obsada zwiększyła się kilkukrotnie przez maluchy jedzenie nie dotrwa do przyszłego dnia, wszystko zjedzą a gdy dam im dynię
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XNiemcu: no i elegancko, jak było ich mało to miały pod dostatkiem lepszego naturalnego żarcia w zbiorniku. Maluchy zawsze cieszą, to najlepsza oznaka że wszystko jest ok w zbiorniku
@XNiemcu: dokładnie - zero ryb - wszystko czeka - prefiltry porobione, TdSy stare ale działające jeszcze, roślin i korzeni oraz skałek mam aż w nadmiarze - ryby oddam do sklepu za voucher- gupiki i brzanki oraz molki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@graczzzz: Przecież to kawał zbiornika. Jednak 50l o których wspominałeś niedawno to za mało? Jak dużo planujesz ich mieć? :) Oczywiście podziel się wynikami jak to wszystko wystartuje.
@XNiemcu: w sobotę przyjdzie nowy tds meter bo stary wpadł mi do baniaka oraz fajna kryptokoryna
Sagittaria Subulata. Hmm planuję hodowlę red cherry i crystal red - pozostaną ślimaki - Jutro odławiam wszystko - maluchy molinezji i gupika do małego 50l daję aż dorosną - dostaną grzałkę oraz filtr bez obaw ps. robię tak dlatego że planuję wyjazdy kilkudniowe - Polska oraz Irlandia - przez ryby miałbym doła że może coś