Wpis z mikrobloga

Mi ten sezon się podoba
Nie którzy są naprawdę ciekawi
Nie myślałam że to kiedyś powiem ale barwna osobą jest eliza przy tej plejadzie reszty gwiazd wyróżnia się inteligencja rozgrywa tych gości jak chce przy tym żaden nie ma do niej żalu
Na tą chwilę to najatrakcyjniejsza dziewczyna bo jak taka uroda do mnie nie przemawia to jest osobą na którą nie tylko można patrzeć ale jeszcze porozmawiać
Karolina to taka typowa słodka idiotka ale od tej słodyczy aż mdli
Wiktoria też intelektem nie grzeszy
Klaudia to taka druga Kornelia
Widzę potencjał w kapslu jeszcze się chłopak nie rozkręcił biedak trafił z deszczu pod rynnę z wymianą partnerek
Jj oryginalna postać
Mimo wszystko da się te osoby Lubiec porównując do poprzedniego sezonu dużo pozytywniej go odbieram
Nie którym bardzo brakuje kogoś kogo mogli by codziennie lnczowac i pluć jadem
I ciągle marudzą i coś im się nie podoba jak co sezon
#hotelparadise
  • 6
  • Odpowiedz
@Czczanoga: Żmija w szkole zamiast się uczyć przedmiotów to uczyła się jak zrobić innych w ciula potrzepotać rzęsami aby odrabiali lekcje za nią xD taki Michał np to by jej wszystkie lekcje za uśmiech odrabiał xD Grzesiu to samo xD Manipulowanie incelami to w sumie też jakaś umiejetność xD
  • Odpowiedz
@Aniulek88: Porozmawiać to z nią może ktoś z kim ona chce porozmawiać, a tak to ciągle #!$%@? mina i podejście jak dziś: "Ale ja chciałam pospać". Przynajmniej dwa razy słyszałam jak sama opisywała swoją postawę ' tak, ten mój entuzjazm".

Ale rozgrywa typów i Marikę jak jej się podoba, to prawda.
  • Odpowiedz