Wpis z mikrobloga

Canyon exceed cf6 czy Trek procaliber 9.7? Z tego co widze to w canyonie wszystko jest standardowe, i wszystko mozna sobie wymienic. Co do treka nie jestem pewny. Canyon ma 6 lat gwarancji na rame, Trek dozywotnia. Jakies ukryte mankamenty jednego czy drugiego?
Ktory rower byscie wybrali?
#mtb #rower
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@moosey: jeśli chodzi o gwarancję treka - działa. Miałem ramę pęknięta, dosłownie 2 mm przy wylocie komina na sztycę, było tak maleńkie to pekniecie ze w serwisie mi dopiero kolega zauwazyl, ja myślałem że to rysa, trzy zdjęcia do Wisconsin i nowa rama zawitała do Rzeszowa :)
@matka19002: Wlasnie wiele dobrego slyszalem o ich podejsciu do klienta, co jest dla mnie wielkim atutem wartym doplaty. Ciekawi mnie tylko czy ten model treka nie ma zadnych dziwactw, np. niestandardowe czesci.
@yggdrasil: Dzieki za opinie, nie ma lepszej rekomendacji niz zadowoleni uzytkownicy : )
Rzucajac moneta i tak chcialbym zeby wypadl trek wiec nie ma co sie zastanawiac. Pozostaje tylko czekac na dostepnosc roweru :D
@moosey: Tego systemu ISOspeed w rowerze MTB praktycznie w ogóle nie zauważysz, system pierwotnie był montowany w szosach i na długich dystansach po asfalcie faktycznie trochę pomaga przy małych nierównościach. Ludzie piszący ze ISO speed w górach robi robotę to chyba w górach na rowerze nie jeździli :)
@elonimusko: Farciarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrBates: Dla mnie isospeed to bardziej ciekawostka niz feature, raczej nie spodziewam sie cudow. Ogolem chodzi mi bardziej jak sie ma trek do canyona pod wzgledem wykonania ramy, i zastosowanych komponentow. Tak czy siak na jeden czy drugi trzeba czekac xD
@moosey: Jeżeli chodzi o ramy to obie tak samo dobre, ale trek ma Rebe a canyon Fox imo Reba lepsza od tego Foxa bo jest ta wersja oem pakowana właśnie do gotowych rowerów. No i koła model 9.7 ma carbonowe, jedynie szerokość wewnętrzna 23 na minus bo szerszej opony nie wsadzisz jakbyś chciał zmienić, canyon ma aluminiowe 25. Chyba bym wziął Treka ale to już musisz zdecydować :D