Wpis z mikrobloga

Witam

Mam pytanie, około pół roku temu sąsiad zrobił sobie remont w łazience, od tamtego czasu gdy puszcza wodę u siebie w domu u mnie w mieszkaniu nie jestem w stanie nawet telewizji oglądać bo tak huczy rura w ścianę dodam tylko że to sąsiad z kładki obok a dzieli nas gruba ściana nośna ....... I tu pojawia się pytanie co może być tego przyczyną i czy mogę coś z tym zrobić skoro sąsiad nie widzi problemu a administracja umywa ręce ?

#hydraulika #remont
#wielkaplyta
  • 11
  • Odpowiedz
I tu pojawia się pytanie co może być tego przyczyną

a dzieli nas gruba ściana nośna


@Pablo_1989: prawdopodobnie nie jest już taka gruba, sąsiad chciał mieć parę cm2 mieszkania więcej i rury wpasował w ścianę, trzeba by mu wejść do łazienki i skontrolować
  • Odpowiedz
u niego nie ma


@Pablo_1989: albo zmniejszył łazienkę i zabudował kartongipsem, albo sobie łazienkę powiększył. Do tego pewnie jeszcze za cienkie rurki od wody dał...
W sumie czasem taka pierdołą jak krzywki potrafi gwizdać jak cholera, jak ma te wąskie przewiercane. Pierwsze z lewej, tam jest otwór f6 może 8, środka nigdzie nie pokarzą bo nikt by tego nie kupił
wypokowyexpert - > u niego nie ma

@Pablo1989: albo zmniejszył łazienkę i zabudował...

źródło: comment_1647112942vUR4Ohp8xVy2fo6EIhQ6J8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pablo_1989: Uroki wielkiej płyty. Ja mam podobnie tylko z rura kanalizacyjna. Pod wpływłem temperatury strzela ona jakby ktos mlotkiem w sciane stukał. Wina jest taka ze ktos sobie zalepił w podłodze gdzie jest przepust rury betonem a powinna w tym miejscu pracować. Łącze sie w bólu, u mnie pomaga jak podejde i pierdnole z calej sily w rure to przestaje na chwile.
  • Odpowiedz
są jakieś sposoby żeby na sąsiada wpłynąć skoro spółdzielnia ma to gdzieś ?


@Pablo_1989: jeśli naruszył ścianę nośną bez projektu, pozwolenia na budowę i kierbuda (co by kosztowało przynajmniej drugie tyle co cały remont) to ma całkiem spory problem jak się o tym dowie pinb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz