Wpis z mikrobloga

A tak, ot se, ponowię swoje pytanie.

Jak, taka osoba jak ja, nie mająca FB, ani innych kont socjal może poznać ludzi ze swojej okolicy? Nie mam koncepcji, a fajnie byłoby poznać kogoś na wspólne spacery.

Kiedyś używałem gumtree, ale za dwa miesiące polskie gumtree się zamyka. Jakieś pomysły?
  • 8
@psiversum: Ja kiedyś normalnie zaczepiałem ludzi na chodniku wieczorem pod bramą i starałem się jakoś znaleźć wspólny temat, potem przeważnie wciągałęm ofiarę do bramy no i klasyczna dziesiona wtedy już była to wiadomo, portfel, telefon, biżuteria i to co miał przy sobie wartościowego, no i zawijałem się na jakiś czas w inny rejon dalej działać.
Z fartem mordko.
@psiversum: ja mam takie konta, a to i tak nic nie daje () wez moze sprobuj przez tindera? Jeden koles co z nim gadalam sie tak umawial z laskami dla samego pogadania. Do spacerow itd. i chyba mial wyzsza skutecznosc niz te wszystkie chady xd bo z duza czescia dziewczyn poszedl na spacer.
@little_muffin: dzięki, zerknę na Tindera i jeżeli nie wymaga smartfona to może będzie spoko. Wiesz, nawet smartfona nie używam, bo wole maleńkie telefoniki, które trzymają dwa tygodnie bez ładowania :)

Nie mniej jednak zakładam, że Tinder ograniczy mnie do kobiet. Na taki spacer to ja mogę też z facetem pójść. Nie o romantyzm tu chodzi. Pogadać można z każdym.

Tak, czy siak, dzięki za wskazówkę - może to, to.