Wpis z mikrobloga

Do ruskich oskarków chyba właśnie zaczyna docierać jak bardzo są w dupie xD Jak się wojna zaczęła i poszły na ruskich pierwsze sankcje to widziałem wywiad z jakimś ichniejszym oskarkiem-tiktokem.
Szło to mniej więcej tak:
- Oskarek, szto ty budziesz dzielać kak zamkną Tiktoka?
- Nu ja pudu na Instagram i budu tam postował, ge ge xD.
- A kak zamkną Instagram u nas?
- Nu... najwyżej pudu robotać kucharzem w Maku xD

To Oskarek chyba teraz musi podumać szto dzielać teraz xD

#wojna #instagram #ukraina
  • 23
  • Odpowiedz
@bojar: ja widziałem rozmowę z młodą Rosjanka i ironicznie mówiła "najwyżej nie będę kupowała nowych ubrań, jadła lepszych rzeczy a moje wykształcenie będzie bezuzyteczne i nie znajdę pracy". Widać że było jej smutno

Ale zaraz wjechała stara baba z tekstem że kiedyś nie mieli nic i teraz też nie będą mieli i zajebiście jej się to podoba
  • Odpowiedz
@bojar: Ależ to proste. Maczek wyszedł, więc zostanie znacjonalizowany. Wiec zaraz go otworzą i będzie praca. W maczku fryteczki się nie skończą, bo ziemniaków z białorusi embargo nie dotyczy. A do popicia to wiadomo, narodowy napój ziemniaczany więc go też nie zabraknie. Tym samym nikt nie będzie chodził głodny, nikt nie będzie chodził spragniony, a nawet nikt nie będzie chodził bezrobotny, bo na granicy z Ukrainą zapotrzebowanie na nowych pracowników jest
  • Odpowiedz
@Ghost2:
Sam Tiktok zablokował wrzucanie nowego kontentu w Rosji z powodu wprowadzenia u nich nowego prawa (groźba 15 lat więzienia za wrzucanie do neta "fejków").
Niby userzy mogą oglądać to co już jest wrzucone ale w necie to oznacza w sumie śmierć platformy.
  • Odpowiedz
Sam Tiktok zablokował wrzucanie nowego kontentu w Rosji z powodu wprowadzenia u nich nowego prawa (groźba 15 lat więzienia za wrzucanie do neta "fejków").


@bojar: czyli chodzi tylko o materiały z wojny, ci co robią z siebie małpy dalej mogą działać
  • Odpowiedz
@szunis: Nie wiem co mam myśleć o NFKRZ trochę. Z jednej strony go lubię i rozumiem, że w Rosji można iść do pierdla za krytykowanie władzy ale z drugiej strony typ zrobił cztery filmy o wojnie w których narzeka na to, że sankcje nie mają sensu bo dotykają zwykłych ludzi a o samych Ukraińcach powiedział raptem jedno zdanie. Trochę ciężko się ogląda jego biadolenie o tym jak mu źle, wiedząc, że
  • Odpowiedz