Wpis z mikrobloga

@Duuzy: Ja nie jestem żadnym specjalistą, a różnicę między OLED-em a miniLED-em widzę gołym okiem zawsze. Mam w domu dwa OLED-y i jestem zdania, że nie warto kupować innych tv.
  • Odpowiedz
@Celinka95: @Duuzy: zabawne. Ludzie którzy obsrali zbroje bo wypalenie, lub po prostu szkoda im było hajsu, będą teraz na siłe udowadniali, że cokolwiek innego można porównać z OLED( ͡° ͜ʖ ͡°)

OLED nie ma konkurencji, koniec, kropka.

Aczkolwiek są inne rozwiązania i wszystko zależy od zasobności portfela. Tv który wymieniłeś jest fajny i ma spoko cenę.
  • Odpowiedz
OLED nie ma konkurencji, koniec, kropka.


@Ale_co_to: Zgadzam się, bo sam OLED-a używam ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko że dałem za niego 2 razy więcej niż OP chce dać za XH90 i niesamowicie mnie bawi, jak w każdym wątku o TV przychodzi ktoś i poleca sprzęt 2 razy droższy.

To jak dyskusja o samochodach gdy ktoś pyta się o Dustera, a ktoś mu poleca używaną pięcioletnią
  • Odpowiedz
@Celinka95: właśnie nie to samo, między samochodami jest kilkadziesiąt tysięcy różnicy, a tutaj mówimy o tysiącu i to niecałym przy gigantycznej różnicy jakościowej. Wiec super ze cie to bawi, ale ja posiadając zero wiedzy na temat tv chciałbym żeby ktoś mi powiedział, ze istnieje taka opcja.
  • Odpowiedz
@Ale_co_to: Dokładnie to samo, bo to wzrost o uwaga 50-75%

Idąc tym tokiem rozumowania, między podstawowym Czerwonym Jasiem albo Balentyną a Talliskerem czy Glen Morangie jest tylko niecałe 100 lub 150 zł różnicy. Między Carlo Rossi a rocznikowym Nobile di Montepulciano myślę ze 150 zł różnicy. Między mięsem paczkowanym z Sokołowa na steka a wagyu też będzie z niecałe 250 zł różnicy na jednym steku. Niecałe 300 zł i w
  • Odpowiedz
@PanPrezes_PL: Oczywiście że lepiej, tak samo lepiej dołożyć do X5 niż jeździć Dusterem xD tak samo lepiej zarabiać 10k niż 3k, ale ta dyskusja jest kompletnie bez sensu biorąc pod uwagę że OP ma 3k na telewizor i chce za tyle go kupić
  • Odpowiedz
@Celinka95: szkoda z tobą gadać bo strasznie #!$%@?. 3000 -> 3900 to jest mniej niż 30% różnicy to raz, dwa w racie 0% na standardowe 2 lata to jest 37,50, a 3 przy obecnej średniej to jest tydzień pracy. A ty tutaj opowiadasz o samochodach gdzie różnica między nimi to dwa lata pracy xD zastanów się nad swoimi #!$%@? bo to aż szkoda słuchać. I na koniec: Oledy tez kosztują
  • Odpowiedz
LG A1 OLED


@PanPrezes_PL: To prawda, aczkolwiek nie miałem z nim do czynienia, wedle wszystkich opinii do filmów będzie ok. Czy do gier to nie wiem. Jak będę za 2/3 lata wymieniał TV to na pewno wezme to pod uwage.

z tobą gadać bo strasznie #!$%@?. 3000 -> 3900 to jest mniej niż 30%
  • Odpowiedz
@Celinka95: ile jest OLEDów za 3900? Jeden i ten najważniejszy do grania czyli LG c1, na promkach które są praktycznie raz na kwartał na lajcie do wyrwania.

Nadal uważam, że najpierw strzeliłeś babola, a teraz jak to na wykopie nie odpuścisz żeby twoje było na wierzchu.
  • Odpowiedz
Jeden i ten najważniejszy do grania czyli LG c1, na promkach które są praktycznie raz na kwartał na lajcie do wyrwania.


@Ale_co_to: No ten argument o promkach słyszę wiecznie. Gdzie na dzień 11.03.2022 godz. 17:13 znajdę LG C1 za 3900 zł? Najtańsza oferta za 55 cali wg. Ceneo to 4638 zł z jakiegoś podejrzanego sklepu co ma mało opinii, a w "poważnych" sklepach jak Media Markt, Xkom czy Neonet kosztuje
  • Odpowiedz
@Celinka95: ale co ty tutaj robisz? Musisz wygrać dyskusje nawet kosztem gadania głupot bo będziesz miał zły weekend? Najpierw opowiadasz jak to tysiąc złotych przy 3 jest bardzo dużo, a teraz każesz mi znaleźć tv w tym momencie. To zdecyduj się czy to dużo i ważny zakup na który można poczekać czy mało i ma być na już na teraz.

W grudniu był za 3999, na początku lutego ponoć tez
  • Odpowiedz