Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z zazdrością w kierunku byłej relacji FWB mojej dziewczyny. Generalnie w ogóle mam problem z akceptacją wszelkich przelotnych relacji typu fwb i ons i tym razem mnie dopadło. Powiedziałem jej co czuję, niestety wiem, który to koleś i wiem, że z nim nawija na messengerze. Ona akurat tego się nie domyśla, że ja wiem (masło maślane).
W każdym razie powiedziałem jej, że czuję się z tym niekomfortowo.
W odpowiedzi dostałem, że jeżeli chciałbym aby zerwali oni kontakt to praktycznie niemożliwe, bo znajdują się jakby we wspólnym środowisku. Generalnie dziewczyna złoto, ale mam problem z akceptacją tego stanu rzeczy.
Wiem, że rozmawiają dużo ze sobą na msg, nawet o naszej relacji i wysyłają sb zdjęcia (moje też mu wysłała). Czuję się zazdrosny o to strasznie. Pojawiły się myśli aby jednak wypisać się z tego związku, choć bardzo bym nie chciał tego robić tylko z tego powodu.
Słabo z mojej strony wyczyniać jakieś projekcje w tym kierunku, ale mam wrażenie, że znajduję się w takim trójkącie emocjonalno związkowym. Ona, ja i jej przyjaciel (bo raczej jej jej najlepszym przyjacielem), który przy okazji ją kiedyś przeleciał.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #622750ecccf3a0e9fffca459
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
Generalnie w ogóle mam problem z akceptacją wszelkich przelotnych relacji typu fwb i ons


@AnonimoweMirkoWyznania: nie wychodzi sie w relację z osobami bawiącymi sie w ONS czy FWB, a już tym bardziej jak typiara utrzymuję kontakt z takim gościem.

Nigdy nikt na niech dobrze nie wyszedł. Chyba że jest tak samo nastawiony na hedonizm, badz kalkuluje. Elo.

Najlepiej to znajdź sobie normalną dziewczyne. Będzie tylko gorzej. No chyba ze sam bawiłeś