Wpis z mikrobloga

@Mass: Drużyna bez centra, będzie musiał tylko uważać na dość szybkiego jak na swoją masę Big Baby'ego. Zbiórki i bloki dziś powinny być jego mocną stroną
@Vojtazzz: a jak wygląda sytuacja poza tablicą? Bo nie widziałem jeszcze ani jednej ani drugiej drużyny w tym sezonie. Nelson cegli jak zawsze, JJ nadal dobry %.
@Mass: Nelson to ich franchise player i ma na wszystko pozwolenie. Albo trochę pocegli, albo będzie mu wpadać i obejrzymy festiwal jego rzutów po koźle za zasłoną. JJ to ich jedyny obok Afflalo wartościowy zawodnik w obecnym składzie. Wejście w sezon miał dobre, powinni nim dużo grać bo w ataku dość mocno się rozwinął. Orlando to zagadka, teoretycznie beznadziejni, ale będą wygrywać pojedyncze mecze dzięki jakimś zrywom Nelsona, Davisa czy Harringtona.
@Supercoolljuk2: Nie, ale życzyłem im jak najlepiej i z racji Marcina oglądałem ich dość często. Niestety ich gra byłą do tego stopnia beznadziejna że odetchnąłem jak wytransferowali Marcina do Steve'a. Davis zrzucił sporo, chociaż jeszcze więcej dodał mięśni. Szkoda że wzrostu to sobie nigdy nie zrobi