Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ludendorf: W sumie banalne :D

Ściągasz RetroArch na steamie
Pobierasz darmowe DLC do niego PPSSPP

Ściągasz już patchowane Hatsune Miku: Project Diva (J+English Patched)

Wchodzisz do RA z podpiętym padem który powinien być wykryty automatycznie. Skanujesz plik i się pojawi jako gra na PSP. Ładujesz core PPSSPP i grasz ¯\_(ツ)_/¯

Wchodzisz później w opcje (F1) i ustawiasz grafikę jak mówi tutaj w filmiku (7:25), aby wycisnąć soczki z emulatora :D

Zapisy
@BlackReven: w osu w dawnych czasach wymiatalem jedną mapę: Ni Soku Ho Kou, nauczyłem się jej tak że chyba tylko Flashlight mnie pokonywał, a tablet bezekranowy był ustawiony tak, że 1 cm chyba to był caly ekran. Potem już miałem dość i więcej nie odpaliłem...
@ludendorf: Jak wspomniałem ta gra jest zaprojektowana na 30 fps (co jest śmiechem dla rytmicznych), więc nie ma czego się spektakularnego spodziewać. Te "Duplicate frames in 30hz" to podejrzewam zwykła interpolacja klatek, więc nie jest to czyste 60 fps ()

Jednak ludzie jakoś masterują tę grę, więc się wszystko da ¯\_(ツ)_/¯

@bially: To ja w zwykłym tablecie wolałem latać całą łapą po nim xD
Ja musiałem
@BlackReven: w większości piosenek wystarczy samym kciukiem, jak jest coś turbo szybkiego to można się danej piosenki nauczyć grać na oba kciuki żeby naciskać na zmianę
i jak sa kombinacje że się nakładają te same symbole na siebie to też na dwa fronty
najlepiej samemu wyczuć co jest wygodniejsze