Wpis z mikrobloga

Jaki jest z lvl w mecie? Z tego co czytałem i co ludzie mówili to okolice ~150, nawet 200 ze względu na softcapowanie skilli. Na mojej postaci z SL125 dosyc rzadko uda mi sie kogos najechac, ale to pewnie dlatego, że ludzie jeszcze grają i są w earlygame xD Z kolei na SL50 inwazje sa praktycznie instant"
Tylko, że a SL50 nikt jeszcze nie ma buildu i mają praktycznie losowy gear który znajdą, na SL125 z kolei większość ludzi już biega z jakimś op gearem pokroju Moonveil, SoN&F, RoB czy Rot Breath które zadaja w #!$%@? obrazen - softcap VIG jest w okolicach 60 więc trudno upchnac chociazby quality build w tym zakresie (Mój Str/Fth build ma 35+5 VIG i ledwo miesci w ogole reszte statow zeby czegokolwiek uzywac, a i tak brakuje mi statów lol) więc nie wiem, bo niby wiekszy lvl jeszcze bardziej wzmocni bullshit buildy i bronie xD ale z drugiej da troche wiecej survivability, jakie jest wasze zdanie na ten temat? ʕʔ
#eldenring
synbozy777 - Jaki jest z lvl w mecie? Z tego co czytałem i co ludzie mówili to okolic...

źródło: comment_1646584286odBTG6MSeSWb69YS9W5qM5.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@teryuu: nie pytam jaka jest ustalona, ale w jakim zakresie zaczyna sie ksztaltowac, bo tydzien to juz wystarczajaco duzo czasu na przejscie gry i zabawe buildami i tworzenie jakis podstaw
  • Odpowiedz