Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki
To mój debiut tutał, więc kłaniam się nisko.

Przychodzę, żeby podzielić się sposobem na edukację Rosjan, którzy nie mają zbyt wielkiego wyboru źródeł informacji. Pomyślałem parę dni temu, żeby założyć konto na vkontakte, czyli ruskiej podróbce FB. Sądziłem, że jak dodam trochę zdjęć i filmów z #wojna, to zaraz wylecę, ale jestem tam już prawie tydzień. Przez ten czas nazbierałem ponad 500 znajomych, a wyświetlenia postów idą już w setki. Jeśli ktoś tylko dysponuje czasem i ma ochotę powalczyć na tym froncie, to do dzieła! Niestety nie dają #50groszyzawpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zacząłem działać tak:
- konto na kobiece imię, nazwisko rosyjskie
- profilowe random z internetów, kobieta 25-30 lat, 8/10
- miejsce zamieszkania - Moskwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- szukam znajomych po rosyjskich imionach, wiek raczej 25+ (gówniarzy to eweidentnie nie interesuje)
- wrzucam content bezpośrednio na vkontakte. Linkowanie nie będzie efektywne z uwagi na blokady twittera, youtube etc
- najlepsze zasięgi są pod popularnymi postami np. osób publicznych w komentarzach
- piszę po rosyjsku via google translate, póki co nikt się nie jorgnął że coś nie gra

Niestety poziom indoktrynacji sporej części tam obecnych jest na poziomie Korei Północnej. Operacja wosjkowa, ratowanie ludności przed nazistami jest na porządku dziennym. Mocno wchodzi też zastraszenie odsiadką 5-15 lat za udostępnianie informacji.

putin ##!$%@?, Sława Ukrainie!

#ukraina #vkontakte #cenzura #propaganda #rosja
  • 1
  • Odpowiedz