Wpis z mikrobloga

@Protectorx: no żeby jednak zrobić takie zdjęcie i takie ujęcia, to trzeba mieć pojęcie o fotografii. Pierwszy lepszy człowiek ze smartfonem nie zrobi tak dobrze wykadrowanych zdjęć, a na dodatek w ruchu. Zakładam że ci ludzie biegli, a ostrość jest idealna i nie ma żadnego rozmazania - mój smartfon do czegoś takiego zdolny nie jest
  • Odpowiedz
@afc123: chłopie, mamy teraz 2022 i takie zdjęcia można zrobić nawet smartfonem


@Protectorx: Jeśli masz zerowe pojęcie o fotografii to pokaż nam jak taki zwykły smartfon zrobi ostre zdjęcie w ruchu. Czekam.
  • Odpowiedz
  • 0
@afc123 ogólnie aparatem się da takie zdjęcia zrobić. Na tiktoku był taki koleś z Ukrainy/Rosji który robił zdjęcia idącym ludziom, albo ludziom jadącym w tramwaju i zdjęcia były w #!$%@? ostre, aż w szoku byłem xd no ale sprzęty za pewnie kilkanaście tysięcy pewnie takie rzeczy robią :p
  • Odpowiedz
Mimo ze rusk powinny zdychac to tutaj az za mocno smierdzi fejkiem. super zdjecia .. i ta para aktorow . ciekawe jaka jest prawda ... oby to jednak byl fejk
  • Odpowiedz
@afc123: Kolejny, który proboje negować zbrodnie, rozumując zgodnie z rosyjską narracją, współczuję wam takiej pracy.

Myślisz, że mało jest tam reporterów z profesjonalnym sprzętem? Spójrz na zdjęcia z innych frontów, też te amatorskie przeplatają się z profesjonalnymi. Na każdym froncie są profesjonalni reporterzy - spójrz na zdjęcia roku World Press Photo.
  • Odpowiedz
@Protectorx: no żeby jednak zrobić takie zdjęcie i takie ujęcia, to trzeba mieć pojęcie o fotografii. Pierwszy lepszy człowiek ze smartfonem nie zrobi tak dobrze wykadrowanych zdjęć, a na dodatek w ruchu.


No ale przecież na Ukrainie też żyją ludzie którzy znają się na fotografii i mają dobry sprzęt. I niestety pewnie nigdy w życiu nie mieli okazji do tyłu "ciekawych" zdjęć co teraz.
Nie wiem dlaczego wiarygodne miałyby być
  • Odpowiedz
@sa_powody_do_mruczenia: po prostu jakoś surrealne jest dla mnie to, że w szpitalach są rozstawione statywy z profesjonalnymi aparatami, które tylko czekają na to, aż wbiegnie zdesperowana matka i ojciec, którzy mają umierające dziecko na rękach.
  • Odpowiedz
już to wczoraj wstawiałem, nie wykluczam, że fotki to fejk bo Ci ludzie wcześniej pojawiali się na profilu UIA

@dr_Strange_Love:
w chuuuuj niepodobni ruski trollu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz