Wpis z mikrobloga

@SmakoszKotow: No cóż taką politykę prowadzi Waneko i często mam wrażenie, że stawiają na zastępowanie skończonych tytułów jak najbardziej podobnymi jeśli była dobra sprzedaż.


Orient się zwróci i to jest dla nich najważniejsze.

Ewentualnie jest też opcja, że dostali licencję pod warunkiem wydania czegoś jeszcze od tej autorki po skończeniu Magi.

@SmakoszKotow: @JustKebab: Orient - Z tego co widze to tam są dosławnie 2 pozytywnie nastawione komentarze odnośnie tej mangi na waneko XDD
HQ - Szczerze? Bardzo chce wierzyć, że ta manga się dobrze sprzeda, bo to fandom jest duży, bo ma dobre oceny na malu, ale kurde... to ma te 45 tomów i byleby ta końcowa popularność była na tyle dobra, żeby zdecydowali się na wydanie slam dunka ( ͡
@micrat9898: Ostatnio JPF zapowiedział, że teraz idą tylko w starocie i klasyki, więc liczę na Slam Dunk od nich.

Co do Orienta to tak jak napisałem wyżej - pokrzyczą, popłaczą i tak kupią, bo to Shinobu Ōtaka.

HQ ma ogromny hype i sprzeda się dobrze na początku, ale po roku/2 latach hype totalnie umrze. Problemem HQ jest właśnie jego fandom, bo składa się w większości z yaoistek, a nie fanów mang
@JustKebab:

Ostatnio JPF zapowiedział, że teraz idą tylko w starocie i klasyki, więc liczę na Slam Dunk od nich


A gdzie to napisali z ciekawości? Bo z tego co widziałem to ostatnio mówili o 2 klasykach z czego jeden to świeżo zapowiedziany City Hunter

HQ ma ogromny hype i sprzeda się dobrze na początku, ale po roku/2 latach hype totalnie umrze. Problemem HQ jest właśnie jego fandom, bo składa się w