Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@smooker: zawsze coś, choć Izrael lekko rozczarowuje na tej karuzeli, choć ona dopiero się rozkręca( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wellwellwell: A którą flagą? tą którą Hamas operuje? Gdyby Izrael nie był taką potęgą militarną i wywiadowczą, to byś miał codziennie newsy o setkach trupów po obu stronach. Tfu na terrorystów z Palestyny
  • Odpowiedz
@wellwellwell: Mam to szczerze kompletnie w dupie. Muslimy to największa swołocz jaka istnieje na tej planecie - nie szkoda mi ich. Popatrz ile muslimów dostało noble, a potem spójrz na tą samą statystykę z żydami. Dodaj do tego jeszcze ilość ludności ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodam, że najbardziej zapaleni do walki przeciwko wolnemu państwu Ukrainie byli Kadyrowcy, czyli muzułmanie z Czeczenii
  • Odpowiedz
@wellwellwell: 2 mld muslimów żyje aktualnie, a w historii istnienia Nagrody Nobla żyło pewnie z 5 mld. Teraz popatrz ile żyło w tym czasie żydów i zastanów się dlaczego z dziewięciuset (900) dotychczas przyznanych Nagród Nobla ponad 20% otrzymali żydzi, kiedy muzułmanie z nauk ścisłych otrzymali w historii.... (werble)

  • Odpowiedz
Muslimy to największa swołocz jaka istnieje na tej planecie


@69lukas69miami69: "muslimy" jakoś żyły sobie pokojowo zanim Izrael wjechał z buta na ich teren i zaczął wywalać siłą ludzi z domów by samemu tam zamieszkać. Zanim USA zaczęło zbroić al'qaede i nieść demokrację do Afganistanu, Iraku czy Syrii też było tam spokojnie. Wiadomo że jak nie budują statków kosmicznych to można ich traktować jak zwierzęta, zamykać w rezerwatach i mordować. Jesteś
  • Odpowiedz
@wellwellwell: Muslimy żyły sobie pokojowo? rozumiem, że nie masz kompletnie żadnej wiedzy o tej swołoczy. W każdym kraju gdzie występują muzułmanie w dużej ilości jest po jakimś czasie konflikt i wojna. Indie - wojna, Rosja - wojna, USA - zamachy i wojna, w Europie aktualnie tylko muzułmanie dokonują zamachów terrorystycznych. Mam podawać więcej? Bliski Wschód przez USA i Izrael został rozwalony? gdyby nie ropa to te australopiteki tłukłyby się non
  • Odpowiedz
@YodaMonster: Jestem złym człowiekiem, bo mówię prawdę o ludziach, którzy #!$%@?ą każdy kraj do którego trafią. Podaj mi przykład poprawnej asymilacji muzułmanów w krajach europejskich w ostatnim ćwierćwieczu. Syp z rękawa przykładami.
  • Odpowiedz
@wellwellwell: Widać, że masz szeroką wiedzę na temat ludobójstwa ludności cywilnej pod budowę kolejnego miasta marzeń w Emiratach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żyj w spokoju ze swoją niewiedzą dotyczącą tych małp, tylko pamiętaj, że jak oni do Polski przyjadą, to wyrzuci ich dopiero drugi Hitler. Oni się nie zmienią.
  • Odpowiedz
@wellwellwell: Polecam Muzeum Polin. Najlepsze muzeum w jakim byłem. Żydzi w Europie, to był rak. Mieli swoje państwo w państwie i nie asymilowali się. Ich zagłada wyglądała tak, że sami na siebie sprowadzili tą zagładę, co wcale nie zmienia faktu, że byli 10 razy bardziej cywilizowani od muzułmanów.
  • Odpowiedz
Podaj mi przykład poprawnej asymilacji muzułmanów w krajach europejskich w ostatnim ćwierćwieczu


@69lukas69miami69: A jest jakiś przykład niepoprawnej, pójdź do najbliższego kebaba. Ano tak zapomniałem Szwecji i zachodu już nie ma, to emiraty europejskie czy jakos tak XDDD
  • Odpowiedz