Wpis z mikrobloga

@wellwellwell: Mam to szczerze kompletnie w dupie. Muslimy to największa swołocz jaka istnieje na tej planecie - nie szkoda mi ich. Popatrz ile muslimów dostało noble, a potem spójrz na tą samą statystykę z żydami. Dodaj do tego jeszcze ilość ludności ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodam, że najbardziej zapaleni do walki przeciwko wolnemu państwu Ukrainie byli Kadyrowcy, czyli muzułmanie z Czeczenii
@wellwellwell: 2 mld muslimów żyje aktualnie, a w historii istnienia Nagrody Nobla żyło pewnie z 5 mld. Teraz popatrz ile żyło w tym czasie żydów i zastanów się dlaczego z dziewięciuset (900) dotychczas przyznanych Nagród Nobla ponad 20% otrzymali żydzi, kiedy muzułmanie z nauk ścisłych otrzymali w historii.... (werble)

Muslimy to największa swołocz jaka istnieje na tej planecie


@69lukas69miami69: "muslimy" jakoś żyły sobie pokojowo zanim Izrael wjechał z buta na ich teren i zaczął wywalać siłą ludzi z domów by samemu tam zamieszkać. Zanim USA zaczęło zbroić al'qaede i nieść demokrację do Afganistanu, Iraku czy Syrii też było tam spokojnie. Wiadomo że jak nie budują statków kosmicznych to można ich traktować jak zwierzęta, zamykać w rezerwatach i mordować. Jesteś złym
@wellwellwell: Muslimy żyły sobie pokojowo? rozumiem, że nie masz kompletnie żadnej wiedzy o tej swołoczy. W każdym kraju gdzie występują muzułmanie w dużej ilości jest po jakimś czasie konflikt i wojna. Indie - wojna, Rosja - wojna, USA - zamachy i wojna, w Europie aktualnie tylko muzułmanie dokonują zamachów terrorystycznych. Mam podawać więcej? Bliski Wschód przez USA i Izrael został rozwalony? gdyby nie ropa to te australopiteki tłukłyby się non stop,
@YodaMonster: Jestem złym człowiekiem, bo mówię prawdę o ludziach, którzy #!$%@?ą każdy kraj do którego trafią. Podaj mi przykład poprawnej asymilacji muzułmanów w krajach europejskich w ostatnim ćwierćwieczu. Syp z rękawa przykładami.
@wellwellwell: Widać, że masz szeroką wiedzę na temat ludobójstwa ludności cywilnej pod budowę kolejnego miasta marzeń w Emiratach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żyj w spokoju ze swoją niewiedzą dotyczącą tych małp, tylko pamiętaj, że jak oni do Polski przyjadą, to wyrzuci ich dopiero drugi Hitler. Oni się nie zmienią.
@wellwellwell: Polecam Muzeum Polin. Najlepsze muzeum w jakim byłem. Żydzi w Europie, to był rak. Mieli swoje państwo w państwie i nie asymilowali się. Ich zagłada wyglądała tak, że sami na siebie sprowadzili tą zagładę, co wcale nie zmienia faktu, że byli 10 razy bardziej cywilizowani od muzułmanów.
Podaj mi przykład poprawnej asymilacji muzułmanów w krajach europejskich w ostatnim ćwierćwieczu


@69lukas69miami69: A jest jakiś przykład niepoprawnej, pójdź do najbliższego kebaba. Ano tak zapomniałem Szwecji i zachodu już nie ma, to emiraty europejskie czy jakos tak XDDD