Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Uwaga bede przewidywał przyszłość ale nie dlatego, że mam zdolności jak Krzysiek bo wale wóde na wiadra, tylko że wykopki są do bólu przewidywalni i są swiadomymi użytkownikami, którzy nie dadzą sobie wcisnąć ciemnoty xD Tak jak w 2020 wykopki rzucały się na każdego kto negował w jakikolwiek sposób św. Covidka i zasypywali go frazesami, chcesz mieć drugie Bergamo czy zabić babcię tak dzisiaj wykopki łykneli po same kulen ideologię, że dawanie ukraincom przywilei jest spoko, autostrady, pkp, baseny, kina itd za kilka miesiecy 4 do 6, bedzie zgrzyt dlaczego mamy drogi, drogi wynajem mieszkań a ukraińcy dostali dodatki na wynajem 2000 a ja musze pracować, płacić podatki i wynajmować i nikt mi nie daje ale wtedy jak zwykle kto ma być będzie zarobiony a wykopki porobione. Z Bogiem i oby nie "putin" z nami xD
#covid #wojna #ukraina #bergamo #szczepimysie i inne
  • 9
@friendzone: głos rozsądku na wypoku, to się rzadko zdarza...
Dziś z kumplami przy piwku prognozowaliśmy ceny paliwa w lipcu jak wróci normalny VAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Optymistą powiedział 7zł ja obstawiam koło 10zł, a jak to i inne czynniki przełożą się na ceny? Przecież już to widzieliśmy i możemy się spodziewać.
Dodam, że znajoma w banku mówiła że ostatnia dostawa gotówki przyszła prosto z drukarni, same
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ineedrest: ja obstawiam, ze do wyborow nie zniosa ulgi nie przy tej cenie i trendzie na rope ale realnie jak baryłka zdrożeje i infalcja wywali 6.8 jest realne no chyba ze popyt spadnie zniosa ulge i tak cena bedzie w granicach 5.8-6.4