Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
mirasy glupia sytuacja. ktos ukradl mi moj apple id i nie moge sie zalogowac bo nie pamietam pytan zabezpieczajacych i zalogowany jest na moim koncie czyis macbook pro oraz jakis inny macintosh. dzwonilem do apple i zostaje tylko isc na policje. jaki sens widzicie w takich dzialaniach bo mnie to zastanawia szczegolnie ze ja tego konta nigdy nie uzywalem bo nie mialem nic z apple.
#apple #informatyka #hacking #komputery
  • 11
  • Odpowiedz
@codesign: Co ty tu za #!$%@? wypisujesz? Po 1. Skąd wiesz co jest zalogowane na „twoim” AID skoro nie masz do niego dostępu? 2. Jeśli nigdy go nie używałeś to skąd wiesz,ze to twoje? Może ktoś się nazywa tak samo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuxikT: 1. wiem bo da sie zalogowac na sklep apple i tam sie wyswietlaja urzadzenia polaczone pozatym na mailu mam wiadomosci o polaczeniu urzadzenia ale jak chce cokolwiek zadzialac z kontem to musze przejsc weryfikacje dwuetapowa czyli haslo plus pytania zabezpieczajace. 2. bo loginem jest moj adres email na ktory przychodza wiadomosci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuxikT: taki mialem plan ale jeszcze nie testowalem. dzieki za pomoc ale moje pytanie tak czy siak to takie po co ktos podlaczal swoje urzadzenia ktore nie sa tanie do mojego konta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuxikT: tzn pomylił się i przypadkiem wpisał prawidłowe hasło? szczegolnie ze nie mam na mailu tych wiadomosci o dodaniu urzadzenia ktore powinny byc.
  • Odpowiedz