Wpis z mikrobloga

@quita_1992: @mozis: @PierDacze: Przyłączam się. Żełeński to zachodnia alternatywa dla Janukowycza, był przygotowywany do roli gieroja na wypadek konfliktu od lat (po dupie i tak dostaną cywile). W NATO utworzyła się pewna oś, której częścią jesteśmy i która postanowiła zagrać o cały kraj, nie tylko połowę (kasa na odbudowie zniszczonego kraju to dopiero będzie raj dla niektórych), wykiwując Niemców. Boris też się cieszy, bo pokazał, że jeszcze coś znaczy
  • Odpowiedz
@mozis: a co miała nie stawiać oporu skoro mają takiego bohatera jako prezydenta, a ruski wysłał stare czołgi i małolatów i atakuje cywili? Nie było to do przewidzenia w wysokich gabinetach?
  • Odpowiedz
@mektoncjusz: nie wiem, mówię tylko, że wszystkie fakty świadczą o tym, że jest to początek końca Ukraińskiej defensywy. Ja wiem, że memy mówią co innego, ale jeśli czerpie się wiedzę z prawdziwych źródeł, a nie obrazków na wykopie to niestety sytuacja wygląda bardzo niedobrze, wręcz dramatycznie. Bardzo chciałbym się mylić, trzymam kciuki za każdego ukraińskiego wojaka i kładę #!$%@? na każde ruskie ścierwo, ale nie możemy się kłócić z tym co
  • Odpowiedz