Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy wśród braci produkującej #bimber jest jakiś konsensus co do polecanego na start zestawu do rektyfikacji? Jestem nowy w temacie i jeżeli miałbym sam przeglądać setki ofert na Allegro i porównywać, to pewnie finalnie i tak wybrałbym źle.

Jeżeli dałoby się zmieścić w 2/3k za coś porządnego to byłoby idealnie.

Coś mówi mi nazwa #aabratek ale nie wiem czy to typ czy marka czy co.

Z góry dziękuję za pomoc!

#alkohol #destylacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #621e07dcac0cf6f9b475dff4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz
1919: Temat rzeka, ile druidów tyle sprzętów i sposobów. Na początek odpowiedz proszę co chcesz uzyskać. Czysty absolut czy zwykły słowiański bimber, a może masz zamiar przerabiać owoce lub zboża? To pomoże dobrać albo nakierować w odpowiednią stronę.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
OP: @Kapitan-Planeta: Generalnie to myślałem o czymś co mi da jak najczystszy spirytus, a pędził będę głównie cukrówki. Ponieważ jednak ilość opcji i rozwiązań (czasem tych dziwnych) jest ogromna, to szczerze liczyłem że tym razem ujdzie mi na sucho bycie leniem któremu ktoś podpowie dosłownie gotowy link do allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak już mówiłem, nie chce kupić jakiegoś dziadostwa

Ten komentarz został dodany przez
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z allegro to lepiej uważaj. Tam jest mnóstwo ścierwa. aabratki są w pierdyliardzie konfiguracji, z czego większość to gówno. Jak patrzę to Bokakob jest jeden - jeśli musisz z allegro to bierz to, ale ja niczego nie gwarantuję. A jak nie zaloguj sie grupkę fb i tam dadzą ci kontakt do porządnych producentów, z tym że czas oczekiwania na sprzęt to jakieś 2 miesiące.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeden gość na grupce tam robił zarąbiste, miedziane Bokakoby... Jak będę kupował dla siebie to będę szedł tą drogą, albo zwyczajnie sam sobie zrobię (Lutowanie miedzi jest dość łatwe). ogólnie uważam, że Bokakob jest lepszą i prostszą konstrukcją od aabratka.
  • Odpowiedz