Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie proszę. Gdzie można kupić szybko (czyli najlepiej jeszcze dzisiaj) bitcoiny, lub #ltc używając do tego karty kredytowej? Jest to wogóle możliwe? I najlepiej z weryfikacją tylko na podstawie dowodu / prawa jazdy, bo rachunki nie są na mnie.

#btc
  • 4
@daardevil: xD Nie, ale mieszkam z nimi, więc rachunków na mnie żadnych nie ma. A na koncie w banku mam ledwie parę złotych, więc się za to raczej nie obłowię. Dlatego szukam od dwóch godzin metody na kupno btc kartą kredytową. Póki co bezksutecznie - wszędzie masa pokrętnych weryfikacji i tysiące róznych stron do tego celu. Bitcurex nie śmiga, a ja tylko patrzę jak ceny ltc i innych nowopowstałych walut lecą
@PiotrokeJ: Jedyne co znalazłem to - https://www.virwox.com . Prosto i wygodnie, tylko tylko że ściagąją spore prowizje. I musisz najpierw wpłacić dolary, potem zamienić je na SLL, a potem dopiero na btc. Na moim przykładzie, za zainwestowane 30$ (super inwestycja #!$%@? xD) mógłbym bez prowizji kupić 0.03 btc - tutaj starczyło mi jedynie na 0.024