Wpis z mikrobloga

@lkoikm opowiem Wam mało znana historię Tygodnika NIE. Sam jej nie znałem i często smieszkowalem. Do póki nie poznałem historii zamordowanego Grzegorza Przemyka. W tamtych latach Urban był jedną z osób odpowiedzialnych za dezinformacje. Zrobił z chłopaka narkomana, homoseksualistę, V kolumnę, alkoholika tylko po to aby ocalić dupę jego mordercom którzy do dziś nie ponieśli konsekwencji. Wstawiając i rozpowszechniając treści Tygodnika NIE, zwiększamy po prostu zasięgi. Wydaje mi się że tacy ludzie
@lkoikm Mati profilaktycznie wyłączył Sasinowi Twittera aby przypadkiem nie napisał, że ma "dobre wiadomości" odnośnie sankcji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@czopek_bezpieczenstwa: jest dobrze napisany reportaż o chłopaku Cezarego Łazarewicza "Żeby nie było śladów" odkad przeczytałam tam o Urbanie to juz mnie nie bawi nic z jego kradzionych żartów

Urban od razu zasugerował kampanię "zadymienia" sprawy i skierowania gniewu ludzi na sanitariuszy i oczernienia rodziny i samego chłopaka.

A tu fragment z artykułu https://dzieje.pl/wiadomosci/mord-na-grzegorzu-przemyku-proces-manipulacji

W odpowiedzi na ataki Milewskiego Kiszczak postanowił zaangażować propagandę rządową. 30 czerwca w liście do rzecznika rady ministrów