Wpis z mikrobloga

@TDDwBashu: Nie wiem, mam przeczucie że Rosja ma jakieś Asy w rękawie i śmielsze plany inwazji niż wysyłanie wojsk słabszego sortu wraz ze sprzętem nie lepszej jakości.
Trochę mi śmierdzi czymś.
Jeśli Białoruś desperacko rzuci się na Polskę to UE oraz NATO zaopiekuje się dwoma krajami dostarczając niezbędne środki. Uwagę oraz środki którą dostała Ukraina trzeba będzie podzielić na dwa dzięki czemu Rosji będzie łatwiej szturmować i realizować cel mając już
@Assele: nie wiem czemu te ruskie onuce nadal twierdzą że nato sie na nas wypnie.
Pomoc w ciul dla nie członka nato, a nas mieliby pominąć, logika radzieckiego generała wojsk ladowych
@CzegoLzeszTypie: Nadal obok Białorusi stoją siły Rosji. Na Ukrainie wystarczyły nawet słabe wojska by narobić bałaganu. Nie wiemy jakie kroki zostaną podjęte dalej. 5 dni temu wjechały byle czołgi a dziś spadają Iskandery. Nadal można traktować dotychczasowe boję jako rozpoznanie tyle że w boju. Żaden dowódca na pierwszy ogień nie rzuci najgroźniejszych sprzętów.
Byle wojsko nawet z Białorusi może zacząć robić burdel a jak mogłoby się to rozwinąć nie można określić.