Wpis z mikrobloga

Jak to jest ze zbyt głośnymi wydechami? Może ktoś z was miał problem z policją z tego powodu?
Generalnie mam oryginalne wydechy akrapa w fz6 i w sumie jeżdżę bez dbkillerów( w korkach wolę żeby mnie kierowcy jednak słyszeli, nie mówie tu o pałowaniu do odciny bo to inny temat), rozumiem że w przypadku kontroli jest podstawa do mandatu oraz zabrania dowodu rejestracyjnego, no ale co dalej?
Musze jechać na stację i ponowić badanie techniczne żeby mi oddali dowód? Czyli w sumie wystarczy potem założyć db killery przejść pozytywnie badanie, no chyba że czegoś nie rozumiem.
#motocykle
  • 8
  • Odpowiedz
@Papaya: nienawidze takich jak ty. Jesteście #!$%@? znienawidzeni przez przechodniów i prędzej czy później dostaniesz za swoje. Weź się ogarbij chłopie, nie rób syfu innym! To jest naprawdę ogromny hałas który BARDZO przeszkadza!
  • Odpowiedz
@Papaya: jeśli zabiorą dowód to masz zdaje się 14 dni na doprowadzenie pojazdu do stanu, w którym zaliczy przegląd i z pokwitowaniem pozytywnego wyniku udajesz się po dowód rejestracyjny, plus oczywiście jakiś mandat pewnie wpadnie.
  • Odpowiedz
Jak to jest ze zbyt głośnymi wydechami?


@Papaya: Poza #!$%@? wszystkich dookoła, byciem uważanym za ludzką amebę i robieniu wrażenia na sebastianach i ich karynkach...w sumie spoko xD

Może ktoś z was miał problem z policją z tego powodu?


@Papaya: Jak będziesz się zachowywał na motocyklu jak małpa wypuszczona z zoo, to tak, policji może się to nie spodobać.

jeżdżę bez dbkillerów( w korkach wolę żeby mnie kierowcy jednak słyszeli
  • Odpowiedz
Powiem Ci, że jak głośnego wydechu byś nie miał, jadąc samochodem, kierowcy mający zamknięte szyby, włączone radio, będą słyszeć twój zajebisty wydech, dopiero jak staniesz na równo z drzwiami samochodu...ta sama sytuacja, kiedy jedziesz drogą, póki motocykl jest we wstecznym lusterku zupełnie go nie słyszysz, dopiero jak cię wyprzedzi, słychać go jeszcze przez kilometr.

Głośny wydech może pomaga na przedłużenie kuśki, ale na pewno nie podnosi bezpieczeństwa...


@Glenroy: Święte słowa.

Rozumiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Papaya: jak jeździłem R6 z dominatorem bez db-killera to mnie denerwowało bezustanne głośne buczenie. Czy to miescir czy w trasie ( tam zresztą szczególnie, bo jednak wolę ciszę)
A z db-killerem komfort miałem lepszy i też innych nie irytowalem dźwiękiem
  • Odpowiedz