Wpis z mikrobloga

@pazera no coś chciałem pomiędzy :) ale jak mówisz że te najtańsze też będą ok to super. Nie chciałem kupować byle gówna które nawet nie spełni swojej roli i wywalę pieniądze w błoto
@Czaajnik: jak szukasz tanich, ale dobrych papmpersów, to te z Rossmanna są okej ;) podpaski i art. higieniczne są dobre z marek własnych lidla i biedronki. Jak wcześniej - nie musisz kupować firmówek, żeby spełniało swoją rolę. Ja osobiście korzystam z ww produktów i nie narzekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czaajnik: a co do rossmanowych rzeczy, to generalnie cała seria Babydream jest spoko. Od pieluszek (których używamy) aż po środki higieniczne dla malucha. Nie ma kosmicznych cen, więc jak masz budżet, to śmiało wal w te markę i kup więcej rzeczy. Pozdro i piąteczka za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czaajnik: Podpaski możesz kupić marek własnych biedronki czy rossmanna (facelle są bardzo okej) i będą dobre - always są przereklamowane i jedynie przepłacisz za firmę. Podobnie z Pampersem.

Gdybys kupował podkłady higieniczne to polecam wielopaki w necie, bo wychodzi taniej albo w jakiejś sieciówce (ja kupuje w aptekach i w ziko trafiłam najtaniej).