Wpis z mikrobloga

@imetin800: Po prostu mnie to zaskoczyło, w mieście tak nie słychać tego chyba teraz jestem na działce i ciągle coś zasuwa po niebie w 15 minut trzeci. @elmerski-fudski: ciekawość ja się na tym nie znam, domyślam się, że widzimy to co mogą pokazać.
@Jrv20: u mnie gdyby nie flightradar ktoś by myślał że to przeciwnik albo 5 samolotów latało a 4x leciał Hercules i to dosłownie nad domem a raz jakiś odrzutowiec który miał wyłączony transponder
@imetin800: Czyli co? Masz już stingera na ogrodzie i okopałeś się na tarasie obłożony workami wypełnionymi paliwem zakupionym w ostatnich dniach? Nie przesadzasz trochę? Na razie nikt nas nie atakuje. To nie jest 39 rok. Zanim ktoś do nas wjedzie to tygodnie wcześniej będziemy oglądać zdjęcia z koncentracji wojsk. Na razie Rosjanie walczą na Ukrainie więc nie bardzo kto ma nas atakować.
@elmerski-fudski: co ty #!$%@? człowieku? Sprawdzałem na flightradar na bieżąco bo znajoma panikowała a ludzie na snapie pisali że to wrogie wojska latają i wojna się zaczyna
I po prostu dzięki tej apce mogłem sobie posprawdzac co nade mną lata bo było słychać że był to turbośmigłowy i latał na wysokości poniżej 1km