Wpis z mikrobloga

Ci co mnie kojarzą z wykopu to wiedzą jaki ze mnie lewak i anty-korwinista i anty-kuc. Stosuję obelgę "kuc" wobec każdego kto choć trochę w myśleniu przypomina Korwina.

I z całego mojego obrzydzenia dla największej politycznej kanalii w Polsce czyli Korwina, najgorszej partii czyli Konfederacji, i tony argumentów które na to mam żeby tak uznać, argumenty że ich należy nie lubić bo są rusofilami do mnie nie przemawiały. Owszem, patrzyłem krzywo na teksty Korwina że Putin byłby dobrym prezydentem Polski i że jest dobrym prezydentem Rosji, ale wymieniłbym z 200 powodów dlaczego nie cierpię Korwina ale rusofilia by się na tej liście nie znalazła.
Teraz mam 201 powód żeby tego gn* nie lubić.

Korwin to uosobienie wszystkich negatywnych cech jakie można mieć w polityce.**

#antykapitalizm #korwin #jkm
  • 6
@Afrobiker: Jak chcesz coś śmiesznego to polecam obejrzeć największego polskiego antysocjalistę w wywiadzie u Stanowskiego.
Tylko jak sobie pomyśleć że on #!$%@? jest w Sejmie to może być smutno.
@Afrobiker: Jeżeli Korwin wyszedłby na ulicę żeby robić te swoje przemówienia i chociażby jedna osoba się znalazła która by temu oszołomowi przytakiwała to się nadaje to nagrać i wrzucić na youtuba z napisem: "patrzcie jaki frajer".