Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@crazykokos: Będę Cię z podniesionym czołem zgłaszał opętana wariatko. Choćbym miał cały dzień punktować bzdury które z siebie wysrywasz to z miłą chęcią ten czas wykorzystam chociaż na to. Wieśniara,prymityw,hedonistka,cham - jesteś obrzydliwą kreaturą i nigdy nie powinnaś zostać oderwana od pługa na tym swoim Podlasiu.
  • Odpowiedz
@gugulec Wczoraj wykopki twierdziły, że cywilom nic nie grozi, bo Rosjanie atakują tylko cele wojskowe i przemysł.

No to mamy. Nawet swoich nie oszczędzają, bo po #!$%@?. Zaraz do krematorium mobilnego wrzucimy i nikt się nie dowie.
  • Odpowiedz
miałam ponad 20 banow, z niecierpliwością czekam na kolejnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@crazykokos: Następny potraktuj jako wolny czas na terapie, bo od lat widzę Twoje wpisy i ciężko o bardziej toksyczną i zepsutą osobę. Serio. Zrób coś ze sobą, bo umrzesz samotne, pogardzana przez zdrowe jednostki.
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire: Przecież jestem w szczęśliwym związku ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to ze dla ciebie moje poglądy są toksyczne to twój problem :) Ja mam się świetnie, mam swoje zdanie i nie wstydzę się go.
Żyje w zgodzie ze sobą, pełna harmonia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przecież jestem w szczęśliwym związku ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to ze dla ciebie moje poglądy są toksyczne to twój problem :) Ja mam się świetnie, mam swoje zdanie i nie wstydzę się go.

Żyje w zgodzie ze sobą, pełna harmonia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@crazykokos: To tylko współczuć twojemu partnerowi kacapie
  • Odpowiedz
@crazykokos: Pełna harmonia,do tego stopnia że jak mantrę musisz powtarzać jaka to jesteś szczęśliwa i jakie masz udane życie xD Współczuć mogę tylko światu,że taki potwór jak Ty znalazł sobie inną kreaturę do pary. To jest straszne jak zdegenerowani niektórzy ludzie potrafią być. Ale tak mój świętej pamięci pradziadek mówił ''dziad odżyje,to cię torbą zabije'' - przyjechał wioskowy parias do Warszawy i uważa się za intelektualistkę. Ha tfu na Ciebie kreaturo.
  • Odpowiedz
#!$%@? typiara ma siłe pokazywać truchło kilka minut wczesnie zabitej matki i pokazuje to followersom psycha #!$%@?


@JacekMarcinkowski45lat: To jest dzień później. I dobrze zrobiła, chciała pokazać światu jak wygląda wojna dla zwykłego człowieka. A Putin siedzi w ciepełku #!$%@?ąc kawior i waląc gruchę do myśli o swojej potędze.
  • Odpowiedz
@trogatelnaya_raduga:

To Rosyjski żołnierz zabity przez Rosjan

Today, the Russian military killed my mother, the person whom I loved more than my life ... in the morning they started shelling our village, blew up the military base, the shock wave threw me away from the window, the house shook, the electricity was gone .. We went to the city to withdraw money and buy food, returning home at the exit from
  • Odpowiedz