Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Moskvin: oj Mireczku, umiejętność przypisywania p0tinowskiej/kacapskiej mordy to wy towarzyszu potraficie pierwszorzędnie.

Taką umiejętność i chamstwo można znaleźć tylko u kacapskich aparatczyków towarzyszu. Także jak już ABW zabierze się za kacapską agenturę w internecie, to mam nadzieję, że towarzyszy na wypoczanie przetrzepią porządnie, wtedy zobaczymy, kto jest kim towarzyszu.

Ciekawe, że jedynie czerwona zaraza zamiast szkalować p0tina próbuje dorysowywać p0tinowskie mordy tam gdzie się im podoba.
  • Odpowiedz
Także jak już ABW


@qluch: ABW sobie nie radzi z ruską propaganda w Internecie, nawet zachodnie wywiady sobie nie radzą.

czerwona zaraza zamiast szkalować p0tina próbuje dorysowywać p0tinowskie mordy tam gdzie się im podoba.


@qluch: to nie czerwona zaraza mówiła, że snajperzy strzelający na majdanie byli szkoleni w Polsce. To nie czerwona zaraza mówiła że chciała by mieć prezydenta jak Putin. To nie czerwona zaraza mówi że Polska powinna wyjść
  • Odpowiedz
Widzę że mamy pierwszego oburzonego говноед który sam się zgłosił do kolekcji. Powiedz mirku czy tak zwyczajnie i po ludzku nie jest ci wstyd?


@Towarzysz_Moskvin: Mireczku, powiem wprost, czerwona onuca p0tinowska to mój główny wróg na tym portalu bo obok brunatnego g*wna lezy czerwona szmata. Moim skromnym zdaniem, kto korzystając z okazji chce ulać sobie trochę jadu, jest taką onucą.

Więc ja odpowiem ci tyle:

Sierpem i młotem bić czerwoną p0tinowską
  • Odpowiedz
@qluch: XDDDD

Tak, tak wszyscy dookoła to onuce tylko nie ja. I z tego to powodu przylazłem bóldupić pod screenem pokazującym oczywise dwe onuce z którymi dziwnym trafem się identyfikuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiedz mirku że trolujesz bo nie można być aż tak głupim.

Sierpem i młotem bić czerwoną p0tinowską hołotę.


Pełna zgoda j..ać prądem Zmiane, Konfederace i Le Pen.
  • Odpowiedz
ABW sobie nie radzi z ruską propaganda w Internecie, nawet zachodnie wywiady sobie nie radzą.


@Wedam: za to Mireczki na wypieku sobie radzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) no proszę cię

to nie czerwona zaraza mówiła, że snajperzy strzelający na majdanie byli szkoleni w Polsce. To nie czerwona zaraza mówiła że chciała by mieć prezydenta jak Putin. To nie czerwona zaraza mówi że Polska powinna wyjść z NATO
  • Odpowiedz
Pełna zgoda j..ać prądem Zmiane, Konfederace i Le Pen.


@Towarzysz_Moskvin: dodaj jeszcze czerwoną szmatę w postaci razemków, sldowców ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie, bo to nie czerwona szmata i to ja się kompromituję tutaj, no XD
  • Odpowiedz
@qluch: Konfederacje to w ogóle mało co ma zapisane jeśli nie liczyć referatu na WOS który nazywają programem ¯\_(ツ)_/¯

Ale wiadomo to wypowiedz jednego posła która została zupełnie wyciągnięta z kontekstu a poza tym jesteś za głupi żeby ją ogarnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie syszałem żeby razemki wychwalały Putina czy agresje na Ukraine, jeździły do Czeczenii i na Krym żeby legimizować ruskiego buta czy występowały w
  • Odpowiedz
Ale wiadomo to wypowiedz jednego posła która została zupełnie wyciągnięta z kontekstu a poza tym jesteś za głupi żeby ją ogarnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Towarzysz_Moskvin: brawo brawo, siej dalej dezinformację, p0tin się cieszy
  • Odpowiedz
w programie konfederacji


@qluch: xD Konfederacja ma program, bo jakiś program musi tam być. Jeszcze raz, żebyśmy to jasno powiedzieli: ten program służy do zdobycia głosów wyborców, a nie do realizacji – wyznał lider ugrupowania Janusz Korwin-Mikke.
Masz TVP, bo ostatnio mateckiego tak namiętnie wrzucałeś
https://www.tvp.info/55227436/program-konfederacji-polska-na-nowo-janusz-korwin-mikke-szczerze-ten-program-sluzy-do-zdobycia-glosow-wyborcow-a-nie-do-realizacji-wideo

który popiera jedyną w Polsce konserwatywno-liberalną partię.


@qluch: jaką? xD
Popierasz partię której lider wyszedłby z UE, może z NATO, ale na pewno dogadałby
  • Odpowiedz
@qluch: Podskakuje z radości że ma tak oddanych gównojadów którzy są gotowi na takie zakrzywianie czasoprzestrzeni w celu obrony tych wyżej postawionych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podrzucisz jakieś linki o tych razemkach bo chyba nie rzucał byś oskarżeń bezpodstawne prawda?
  • Odpowiedz
@Wedam: Czekaj jak to szło? Coś o ruskich onucach siejących dezinformacje i ciskających bezpodstawnymi oskarżeniami?
@qluch: pomożesz? Bo to chyba ty tam coś brzęczałeś w tym tonie.

A tak na serio to troche rozumiem agresywną reakcje kolegi na ten ogromny dysonans który musi właśnie przeżywać...
  • Odpowiedz