Wpis z mikrobloga

@crazy_frog: ja też nie. Tyle, że wiem co mnie w nim drażni. Po pierwsze za jego odpowiedzi kiedy siedzieli wszyscy razem i zadawali sobie pytania co robią w życiu. Po drugie za uśmiech dziwnego zboka, a po trzecie za pozerke
  • Odpowiedz
@DailyPunch: ja też do niego nic nie czuje XDDD Szkoda jednak gdyby teraz już odpadł, bo to jeden z tych, który się sam Lektorowi podkłada i ja cały czas liczę na jakąś krzywą akcję w jego wykonaniu.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: nie wiem czy Grzesiek ma jaja żeby coś odwalić raczej wydaje mi się nieszkodliwy. Dziwny ale nieszkodliwy. Natomiast bardzo mnie dziwiło, że Michał siedzi jakiś dziwnie spięty na Pandorze. Nie wiem dlaczego ale doszedłem do wniosku, że raczej ma słabe psuchicznie skoro tak się przejmuje w chwili kiedy nic się nie dzieje, to co będzie dalej? a jak ktos ma słabe nerwy to łatwo może pęknąć i coś grubego
  • Odpowiedz
@DailyPunch: Grześ jak dla mnie może okazać się typem, jak go tutaj już określono podobnym do Bujaki. Niby spokojny i grzeczny, ale jak się w coś wkręci, to cały świat przestanie dla niego się liczyć.

Michał moim zdaniem wchodząc do hotelu przeciskał się w bramie z własnym ego, a po wejściu dziewczyn poczuł wielkie rozczarowanie, że tak naprawdę nie ma w czym wybierać bo jest tylko jedna laska w jego
  • Odpowiedz
@Rosalinea: ten atak na niego to był jakiś z d00py, a że on nie potrafił tego zbić oznacza dla mnie, że słaby z niego zawodnik. Ok, mogło go to bardzo zaskoczyć ale przecież nic złego nie zrobił chciał wybadać teren, a te dwie sobie coś w głowie uroiły. Poza tym ręce mi opadły jak dziewczyna 20 kilka lat musi mieć zaznaczone w rozmowie, że coś ma zostać między nią, a
  • Odpowiedz
@DailyPunch: @Rosalinea: jak dla mnie takie gadanie przy dziewczynie ze swojej pary "albo świnga albo żadna,a jak nie,to do domu" to jest nie na miejscu.Za ostentacyjne okazywanie ,że Klaudię ma w dupie.Należy mu się,żeby wylądował z ręką w nocniku,czyli-wypad.Kij w dupie i brak klasy.Coś mi tu Ciposzem pachnie w tym jego zachowaniu.( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie każdy jest taki,jak ja.( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@bubba222: @Rosalinea: właśnie ja tego nie słyszałem. Kiedy to powiedział?
W każdym razie to tylko pokazuje, że ten koleś ma coś z garem. 28 lat a taki głupi. Mimo tego, że to było niestosowne z jego strony + jak dla mnie kompletny brak szacunku do drugiej osoby (mógł to powiedzieć w inny sposób), to i Klaudia powinna mu wtedy jasno zakomunikować, że w takim razie na najbliższym rajskim
  • Odpowiedz