Wpis z mikrobloga

To pewnie głupie pytanie ale czy #eldenring na #pcmasterrace to gra dla mnie?

W sensie wygląda jak wiedźmin 3 więc grałbym ale jeżeli to jest takie jak sekiro gdzie przez 10 minut ciągiem trzeba robić 3 perfect parry na sekundę i 1 błąd i lecimy od początku to nie mam skilla motorycznego żeby mieć jakiekolwiek szanse.
  • 8
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keton22: w sekiro miałeś narzucony sposób walki, w soulsach możesz dostosować go do siebie w zasadzie bez ograniczeń. Łatwo nie będzie na pewno, ale będziesz miał dużo większe pole manewru
  • Odpowiedz
@Prokrastyn: no właśnie mam cichą nadzieję że będą jak to określa pewien znany youtuber 'buildy dla cziterów' pokroju magii albo builda na łuk w soulsach. Z drugiej strony jak pomyślę że będę po naście razy tryhardował bossów to nie mam tyle czasu na granie, z trzeciej strony jak w Hobie czy Death's Door coś wyciera mną podłogę to wstaję i idę próbować jeszcze raz. Głównie dla tego się zastanawiam, jeszcze niedawno
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keton22: w soulsach jest coś takiego, co ja w zasadzie nazywam easy mode. Nie chcesz się #!$%@?ć z bossami, albo nie masz czasu - masz multi. Przyzywasz pomoc i wierz mi, że Ci pomogą na tyle, że Boss potrafi nie być żadnym problemem. W sekiro tego nie masz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@keton22: wstyd się przyznać, ale w DS3 naprawdę tak przeskoczyłem większość bossów do momentu, gdzie czasami stałem jak #!$%@?, a ktoś za mnie całą walkę odwalił. Czy jestem z tego dumny - nie, zrehsbilitowałem się w sekiro. Czy się dobrze bawiłem? Wyśmienicie:)
  • Odpowiedz
Turlanie się > parowanie w Sekiro


@Prychacz: wlasnie nie tyle turlanie co po prostu poza turlaniem jest jeszcze 50 rzeczy a w sekiro nadal tylko parowanie, mozna byc tankiem, golasem z mieczem, magia, cuda, piromancje, jakies buildy pod poison itp kazdy build natrafia na inne przeszkody i wyzwania, kazdy znajdzie jakas metode easy na danego bossa. Dlatego soulsy ludzie przechodza po 5 razy.

Sekiro dla mnie to nauka wierszyka, trzeba sie
  • Odpowiedz