Wpis z mikrobloga

Ta cała sytuacja przypomina mi patologicznego sąsiada w budynku wielorodzinnym nękającego sąsiadów, gdzie sądy i policja przymykają oko. Każdy się boi wysunąć przed szereg, ale w końcu i tak jeśli wszyscy chcą spokoju musi nastąpić konfrontacja i ewentualne spranie mordy ww. patusa. Kiedyś i tak prędzej lub później trzeba będzie zrobić z tym porządek. I wolałbym aby nastąpiło to wspólnie.
#rosja #ukraina
  • 27
@Admex: Przecież ten kraj (nie oceniam tutaj narodu, jest tam wielu wartościowych ludzi) sprowadził tyle nieszczęścia i cierpienia przez ostatnie wieki. Nic dobrego stamtąd nie przyszło. Ciągłe życie sąsiadów w strachu, ciągle jakieś wojenki, niszczenie przeciwników na własnym i obcym podwórku.
@luznegatki ale ja to wiem i jestem też twojego zdania. I pamiętaj. Że to nie kraj jako kraj tylko te poojeby z Kremla do tego doprowadzają. Normalny człowiek tam nie ma żadnego własnego zdania. Tam nie istnieje opozycja. W telewizji słuszna "prawda" ciągle opowiada jaki to zachód jest zły i że Stany są jakie są. To przemowienie do narodu z wczoraj było pokazem jaka tam jest propaganda zarzucona. I ludzie w to
@Another_One: Jak za kilkanaście lat będziesz miał rosyjskie czołgi przed swoim domem, bo Rosja ustanowi jednostronnie niepodległość twojego województwa i marionetkowe władze, dalej będziesz twierdzić aby nic nie robić?
@Another_One: Czyli stawiasz na propozycję zastraszenia Putina konfliktem atomowym? Jeśli nie jest, tak jak pisałem wcześniej romantycznym samobójcą, może by to i zadziałało. Chociaż on dobrze wie, że nikt z Europy tego nie zrobi. A Biden, sam nie wiem. Trump może jeszcze byłby w stanie. W sumie nie wiem do końca czego się spodziewać po Bidenie i Harris.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luznegatki: Gdyby Putin wiedział, że opcja nuklearna jest w grze grałby o wiele ostrożniej. Jest słusznie przekonany, że zachód jest zbyt racjonalny na takie posunięcie więc jest agresywniejszy. Tak uważam.