Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Stoje przed trudna decyzja kuracji izotekiem. Lekarz powiedzial ze albo masci albo izotek, innego leczenia nie ma. Zrobilem juz wyniki krwi, wszystko ok. W ogole nie boje sie efektow ubocznych ale tego, ze bede mial caly nos w naczynkach. Niestety na platkach nosa mam popekane naczynka(zylki). Nie jest to jakos strasznie widoczne ale boje sie, ze izotek zupelnie je zmasakruje i pojawi sie ich wiecej. Oczywiscie mam zamiar je usunac laserowo ale na razie nawet nie musze, bo jest to akceptowalne. Boje sie ze po izoteku bedzie to dramatycznie widoczne. Czy ktos mial podobne doswiadczenia i moze sie podzielic jak to wygladalo przed i po?
Druga sprawa: dermatolog powiedsiala ze dawka 20mg wystarczy przez cala kuracje i nie ma potrzeby zwiekszania. Nie powinno sie stopniowo zwiekszac dawki? Powiedziala tez, ze izotek nie ma wplywu na naczynka ale skora jest ciensza, przez co mpga byc widoczniejsze.
#izotek #tradzik #naczynka #dermatolog #cera

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6214df2735706f4419860379
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja przeszedłem kurację izotekiem ale problemów z naczynkami nie mialem. Tylko wysuszona skóra i rumień od podrażnień, nic specjalnego. co prawda po jakimś czasie po kuracji okazyjnie się coś na twarzy pojawia ale to chyba kwestia cery.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z tego co słyszałam, to izotek powinno się stosować w ostateczności, bo jest najbardziej inwazyjny. Osobiście nie dostałam też izotek tylko maści. Dołącz na fb do grupki twarzing, jest tam mnóstwo przydatnych informacji, ludzie dzieła się doświadczeniami z leczeniem trądziku.
  • Odpowiedz