Wpis z mikrobloga

@Grzesiek1010: polecam sprawdzać mediamarkt. Nawet w weekend. Udało mi się ponad rok temu kupić tam "golasa". Warto zerkać bo właściwie nie dają oni info w socialach. Parę miesięcy temu w ten sam sposób mój szwagier kupił i to w niedzielę (oczywiście cały czas mam na myśli stronę, a nie fizyczny sklep).
  • Odpowiedz
@Grzesiek1010: Chodzi o to, żebyś sam sprawdzał a nie czekał na informacje mailową ze sklepu, bo tak to zawsze ktoś będzie szybszy od Ciebie i wykupi. Gołe jeżeli się pojawiła to w ilości kilku sztuk. Musisz o dziwnych porach dnia odświeżać stronę sklepu i liczyć na szczęście lub.... kupić zestaw.
  • Odpowiedz
@Grzesiek1010: 200 za pada, 250 za horizona, wyjdzie Ci 2750zł, to jeszcze nie jest tak źle.

Przedwczoraj chyba, w mm był dostępny bundle dodatkowy kontroler + Uncharted Legacy of Thieves + F1 2020. za 3020zł.

- 40zł kod klubu mm, - 200 kontroler, 100 za uncharted najbiedniej, 50zł za to F1, i już masz 2630zł.

Był też drugi bundle, identyczny, tylko że dodatkowo gra Observer i 80zł drożej. Ale obydwa już
  • Odpowiedz
@Grzesiek1010: @b27piter: Ja dwa tygodnie kupiłem za 3399 zł w bundle'u z GoT, Miles Morales i Ratchetem, całość poszła za 380 zł, więc wyszło prawie równo 3000 zł za samą konsolę - dużo i jest to #!$%@?ące, że tak sobie liczą i wykorzystują fakt słabej dostępności konsol... Po premierze w 2020 roku myślałem, że zmieni się ten stan rzeczy maksymalnie do końca 2021, ale jak widać zabawa elektromarketów trwa w
  • Odpowiedz
@Smartek: cena sugerowana "gołej" to 2399 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba jednak błędem była taktyka poczekam może stanieje i będzie bardziej dostępna

Ale już mam dosyć czekania i Horizon mnie utwierdził, że pora na wymianę
  • Odpowiedz
@Smartek: No to trochę słaby bundle muszę przyznać. Ja kupowałem na początku stycznia, rok ps plusa + demon souls + chivalry 2 za 2900 z kodem klubu mm. Rok ps plusa najtaniej ~150zł, ale to sobie zostawiłem, bo i tak bym kupił i tak. 150zł za gry wziąłem i mi wyszło 2600 golas z napędem.
  • Odpowiedz
@b27piter: No to bardzo dobra oferta, rzeczywiście. Ja miałem na oku kilka, zwłaszcza zestaw z Deathloopem i drugim padem mnie interesował, ale jak na złość w momencie kupowania został tylko ten, na który się ostatecznie zdecydowałem. Trudno, ważne, że konsola stoi, cieszy i bawi ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Grzesiek1010: kupilem wczoraj ten zestaw z padem uncharted, F1 i observer za 3059(z kodem) bo mam już dosyć czekania. Ostatnie 2 miesiące spędziłem na odświeżaniu pepper, łowcy gier, MM, RTV euro AGD, Neonet, mediaexpert więc ogólnie to miłej zabawy :D ja już po prostu miałem dosyć, a czekanie na idealną "okazję" mnie znudziło. Jeszcze tylko kwestia czy zrealizują moja zamówienie...
  • Odpowiedz
@Smartek: co dziwne ten zestaw który ja kupiłem wisiał na pepperze ze 2 tygodnie, ponad tysiąc plusów miał. Pewnie dostali dużą dostawę na święta.

Pamiętam te bundle z Deathloopem, też dobra cena wychodziła.

Tak czy inaczej, stówa w tą czy w tamtą to mała różnica. Wolałbym trochę przepłacić i kupić za 3k ze sklepu niż od skalpera, albo niż jakąś używkę za 2,5 z allegro.
  • Odpowiedz