Wpis z mikrobloga

@imdb: Zgadzam się w pełni. Też nie lubię jak ktoś nabija plusy na oczywistościach.

Bo przecież to takie samo żebranie jak "jak nie zaplusujesz to twoja mama umrze".

Tylko że przy "mama umrze" mówię sobie, no nie, nie plusuję gówien, to głupie. A mela na ryj Putina? Plus nic nie znaczy, ale melę powinien dostać, taką gardłową, taką charę najgorszą od każdego człowieka jaki kiedykolwiek otworzył oczy i istniał.

Więc jeśli
@onpanopticon: Najżałośniejsze jest w tej całej sytuacji to że będziecie produkować miliony memów na które będziecie spluwać co chwila. I co? I nic. A Putin jednym splunięciem może zaorać cały wasz grajdół. Jeszcze rozumiem jakbyście spływali i on by się o tym dowiedział a tak? A tak inni użytkownicy którzy mają tego ruska głęboko w D muszą jego ryj ogladac każdego dnia w gorących jak za karę.
@imdb: Ja #!$%@? onuco pomyśl trochę - ty serio myślisz, że taki wpis da coś robienia twoim zapijaczony ziomkom xD? Jak trzeba być tępym, żeby myslec, że w taki sposób się przepchnie swoją ruską upośledzoną propagandę xD. Co ci to da xD? Myślisz, że choć jedną osoba tutaj napisze: "no faktycznie nieładnie tak mówić" xDDD? Jesteś tak tępy Sasza, że aż żal czytać te wysrywy z kradzionego kąta xD. #!$%@? xDDDDDDDDDDD
@LubieChleb: A może nie blokuje tych tagów bo chcę mniej więcej wiedzieć co się dzieje ale bez waszego codziennego jęczenia? Przyszło ci to do łba typie?

dziecko


Tak właśnie nazywam takich jak ty co plusują jakieś plucie