Wpis z mikrobloga

@harnasiek: kasę dostaniesz dopiero jak kupujący odbierze przesyłkę i zaznaczy w aplikacji że wszystko jest ok, jeśli zapomni tego zrobić to przelew zlecą automatycznie 24h po otrzymaniu przesyłki przez kupujacego
@Geno: a ja dodam ze raz jakiemus mirasowi tak zrobili ze "blad systemu" (to wyzej to tez blad, jesli minelo tyle dni czemu status nadal jest taki a nie odeslano srodki, nie nadano w terminie?) spowodowal zwrot kasy. Gosc odebral przesylke juz(!) a OLX cos #!$%@? i nie przekazal kasy. Miras zostal bez towaru i kasy, OLX umyl rece i kazal sie dogadac miedzy stronami poza OLX o zwrot kasy. Kupujacy
@Geno: i co, gosc oszust ma przedmiot i omylkowo(!) zwrocona przez OLX kase, nie odbiera, mowi ze nic nie wie itd. Kop sie z koniem, tak mozna isc na policje. W sumie oskarzyc trzeba OLX za niewykonanie umowy.
@Geno: moze mnie nie zrozumiales, to nie byl taki przypadek jak we wpisie wyzej! Pisalem ad jakie ten system ma wady i bledy. Gosc wyslal ale OLX nie odczytal odbioru wysylki czy cos, dupy dalo IT OLX. Duza kasa z automatu zwrocona zamiast jakies korpo szczurki powinny to sprawdzic tam w OLX, takich zwrotow nie bedzie tysiac dziennie, sprawdziliby status wysylki i byla odebrana, OLX tego nie odczytal i kase zwrocil
@Geno: przesylke zaakceptowalem dopiero w czwartek wieczorem, a w piatek nie zdazylem wyslac bo musialem inne sprawy załatwić, a z kupującym dogadałem się że dzisiaj nadam,