Wpis z mikrobloga

#platnosci #sklep #ecommerce #bank #przelewy24 #kartaplatnicza #sklepyinternetowe #sklepinternetowy

Hej mirki, mam pytanie czy polecicie jakiegoś taniego pośrednika do przyjmowania płatności przelewem, blikiem itp. na stronie własnego sklepu?

Na razie jestem w przelewy24 i tam jest prowizja 1,95% ale znalazłem jakiegoś hotpay. który chwali się najniższą prowizją 0,95% ale ma za to jakąś minimalną opłatę miesięczną czy też opłatę za realizacje zwrotów czego nie ma przelewy24.

Ważne, że musi posiadać wtyczkę do woocommerce
  • 7
@yzx_: tpay. ale w p24 na dzien dobry jest nizsza stawka, niz jak leszcze wchodzacy tam z ulicy ;) NIGDY nie rejestruj sie w takich miejscach "ot tak" bez załatwienia najpierw stawek.
@normanos: No niestety za późno ( ͡° ʖ̯ ͡°) też za bardzo nie mam negocjowania stawek bo ja mam świeży sklep, dopiero co utworzony i dopiero zaczynam, więc nie wiem czy da się targować stawki gdy nie mam obrotu

@trisopl: Oki już piszę do was

@Pienio69: Fajna oferta, ale kurczę wada jest - trzeba mieć kotno firmowe w mbanku, a ja mam już je w
Też teraz znalazłem kolejną alternatywę - Blue Media i prowizja chyba 1,19% ale nie mogę znaleźć tabeli opłat ( ͡° ʖ̯ ͡°), duży plus chyba że oferują odroczone płatności jak Twista czy Allegro Pay
dopiero zaczynam, więc nie wiem czy da się targować stawki gdy nie mam obrotu


@yzx_: da się.

dwie opcje: robisz konto z polecenia jakiegoś pośrednika - mają zwykle ciut lepsze stawki niż na wejściu np. zamiast 1.9 to 1.5-1.6.

lub

bezposrednio zagadujesz, ze chciałbyś ich użyć ale stawka jest zaporowa i ile mozesz liczyc na start. czesto dziala, sprawdzone na sobie ;)
@yzx_: HotPay ma teraz promocję, pierwszy miesiąc bez prowizji. Tej opłaty minimalnej tam się nie płaci jak się ma prowizję większą niż dychę miesięcznie, co jest mega proste do zrobienia - to tylko kilka transakcji przecież.