Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StatekKosmiczny98: hmmm...zazwyczaj tak się rozumuje chodzenie w takie miejsca. Chyba, że cywilizacja ludzka przejdze na wyższy poziom randyzmu...

...i do walk będą wysyłani wyłącznie dobrowolni ochotnicy, których motywacją będzie udział w zyskach i zaspokajanie własnego egoizmu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Bo tak właściwie to nawet ci co "w cywilu" pracują jako ratownicy również mogą zaspokajać swój egoizm. Potrzebę życia w napięciu, wartkiej akcji, bycia bohaterem, działania na granicy()

A jak jeszcze można się z tego utrzymać i coś odłożyć-to już w ogóle jest git. Taki charakter ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@janinapomidor:

Ja: "Przysięgam na moje życie i moją miłość do niego, że nigdy nie będę żył przez wzgląd na innego człowieka, ani też prosił innego człowieka aby żył na mój wzgląd"


I dlatego libertarianizm jest martwy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zjerzy: raczej dlatego przyciąga on tylu ludzi z RiGCz-em ( ͡ ͜ʖ ͡) równie tyle co taki słynniejszy (choć wśród normictwa bardziej "generyczny") racjonalizm
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ot chociażby-czy wśród libertarian można spotkać kogoś, kto nie miałby jakiegoś ciekawego zajęcia zawodowego/biznesu, czy równie ciekawych pasji życiowych?

Tudzież kogoś kto nie łączyłby erudycji, z jasno określonymi zajawkami i zainteresowaniami? (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kfiatek_na_parapecie: yyyy...w tym domu nie mam nic do gadania. Ani nie mam do niego tytułu własności. Żadnego.

Ty rozumiem, że zgodziłbyś się walczyć-nawet gdybyś miał starego tyrana staczającego rodzinę w nędzę, i upadlającego ciebie i innych domowników dla własnej frajdy?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tyrana, który jak mu się sprzeciwisz-gotów jest cię wsadzić do piwnicy w tym domu. ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Albo kazać ci się z niego natychmiast wynosić, bo wezwie pały. I nie ma, że masz swoje zdanie i swoją wolę. Bo mieszkasz u niego. ()

Jbć taki dom (°°. Miłego dnia.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kfiatek_na_parapecie: stary znany fikołek każdego łachmyty z nomenklatury rządzącej.

Wmowić rządzonym, że wasze cele i ideały są wspólne-tylko ty w tym układzie akurat jesteś ich "usteczkami Narrrodu".

A oni? "To jest poświęcenie na które jestem gotów". ()
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kfiatek_na_parapecie: to ja wolę nie walczyć-i się dogadać. W istocie koniec końców wszystko mi jedno czy będę płacić etatyście spod tego czy innego orzełka państwowego.

No i przynajmniej nie będzie mi wmawiać jaki to on jest wielki XD polak patryjota, i porządny obywatel jak ja ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kfiatek_na_parapecie: halo! Jest tam kto?! Chyba niektórzy na serio jeszcze nie wyszli z lasów i tkwią w epoce wyklętych, i żyją przeszłością dawnych upadłych już dawno dyktatur.

Rozumiem, że te komentarze to na jakimś dalekopisie z epoki stukasz. I ci się pojawiają odpowiedzi po kablach telefonicznych XDDD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakby co to i już nawet XXX-lecie upadku ostatniego reżimowego reliktu po drugiej wielkiej wojnie minęło. No może poza koreą płn.
  • Odpowiedz