Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krsu: kurła pograłem trochę na urlopie, ale generalnie mega gówno, oby nowa konkurencja namieszała :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chim3ra: według mnie wystarczy żeby była kalką fify, nawet gorszą na starcie pod względem gameplay, w Fifie najważniejszym hakiem który wciąga ludzi jesteś właśnie "menu gameplay", czyli karty itd, pomijając gameplay PES #!$%@?ł swój my club bo nie jest ani wciągający, ani prosty i łatwy jak FUT. Jeśli UFL będzie miało spoko "menu gameplay", prosty, fajnymi ewentami, dodatkowo darmowy, to przyciągnie bardzo dużo casuali i EA będzie musiało w końcu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BooB: Zapomniałeś o jednej ważnej rzeczy - licencje. Nie wiem czy producenci UFL mają kasę by kupić tyle licencji do wizerunku piłkarzy, klubów i lig.
Poza tym, wiele contentu w fut jest na wyłączność jak np Liga Mistrzów czy Europy.
No i UFL musi jakoś zarabiać, więc albo gra nie będzie darmowa albo będą musiały być mikrotransakcje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chim3ra: no dlatego mocno liczę że jakoś się im uda, nawet jeśli będą mikropłatności itd, ważne aby była jakaś alternatywa aby EA zaczęło w końcu się obawiać utraty graczy :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BooB: Zdrowa konkurencja jest dobra dla konsumentów ale będzie im ciężko się przebić na początku - trzeba jeszcze czekać cierpliwie. Najbliższe kilka lat to pewnie fut będzie górą a potem - okaże się.
  • Odpowiedz